Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Windows 7 - brak vcsCleanSensorFlashEng.exe (zenbook UX32V)

 
twmas
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #1

Windows 7 - brak vcsCleanSensorFlashEng.exe (zenbook UX32V)


Witam wszystkich.

Jestem wlascicielem asusa zenbook UX32V (najprawdopodobniej - nie jestem pewien jak to sprawdzic, ale konfiguracja sprzetowa zgadza sie z opisem na stronie producenta). Komputer byl kupiony juz kilka lat temu. Zainstalowany na nim od poczatku byl Windows 7 (preinstalowany na dysku). Poniewaz w komputerze znajduja sie 2 dyski (500gb sata i 32 ssd) przez dlugi czas wolalem nie ruszac nic z systemem, zeby nie namieszac. Niestety komputer dziala coraz wolniej i dzis zabralem sie za re-instalacje systemu. Chcialem do tego wykorzystac partycje recovery. Niestety proba re-instalacji zakonczyla sie niepowodzeniem. Zarowno przy probie przywrocenia ustawien fabrycznych na 'pierwszej partycji' jak i na 'calym dysku' wyskakuje informacja o braku 'vcsCleanSensorFlashEng.exe' ktory powinien byc na dysku C:. Nastepnie pojawia sie duzy czerwony napis ERROR i tyle. Jedyne co daly te proby to skasowanie partycji D...
> http://zapodaj.net/976491f4a4ecd.png.html

Niestety nie przygotowalem wczesniej plyt recovery, a proba ich przygotowania teraz konczy sie bledem. Mimo, ze partycja recovery nadal jest obecna i nie byla przeze mnie ruszana (poprzedni screen)
> http://zapodaj.net/890d193958803.png.html

Dysponuje pendrivem z innym legalnym win7 z pracy, jednak wolalbym nie kombinowac ze swieza instalacja, poniewaz pojacia nie mam jak to zrobic na dwoch dyskach i co powinno sie znalezc na ssd.

Szczerze mowiac, nie zalezy mi tez na re-instalowania calego systemu, jezeli mozecie mi polecic jakis sposob, na gruntowne przeczyszczenie Windowsa, a najlepiej przywrocenie go do stanu pierwotnego.

Natomiast jezeli ktos moze rozwiazac problem z brakujacym plikiem 'vcsCleanSensorFlashEng.exe' bede wdzieczny. Czy wystarczy go pobrac z netu i wrzucic na dysk C? A moze jakies skanowanie i samonaprawiania Windowsa pomoze? Byc moze ktos dysponuje plytami recovery do tego modelu (w jaki sposob sprawdzic czy to na pewno ten?) albo wie czy mozna je zamowic w sklepie asusa? Widzialem ze na jakims amerykanskim forum w ten sposob ktos sobie poradzil, ale w polskim sklepie nie widze takich plyt.

z gory dziekuje za pomoc. Jezeli potrzebne sa jakies dodatkowe dane dajcie znac.
pozdrawiam
Marek

03.10.2014 19:30

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 - brak vcsCleanSensorFlashEng.exe (zenbook UX32V) - twmas - 03.10.2014 19:30
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brak możliwości przywrócenia Windows 7 z one keyrecovery po instalacji windows 10 makkww 4 4.054 12.12.2015 18:52
Ostatni post: thermalfake
Brak zainstalowanych aktualizacji (brak historii) Windows update nie pobiera tyburski1989 1 2.659 19.09.2015 18:50
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Brak menu wyboru systemu po doinstalowaniu Windows XP obok Windows 7 koyoo 14 10.998 26.09.2012 19:09
Ostatni post: LadyInBlue
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.