Wątek zamknięty

Problemy z BS - ciągle to samo.

 
Zakk
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1

Problemy z BS - ciągle to samo.


Witam , opiszę mój problem najdokładniej jak się da.
Jakiś miesiąc temu zaczął krzaczyć mi się system - wolne działanie etc , nie pomagało nic , żadne chkdsk ani przywracanie obrazu dysku więc walnąłem reinstalkę.
Wszystko fajnie pięknie , czysty system hula aż miło , wszystkie aktualizacje poinstalowane. Następnie zrobiłem sobie obraz systemu , tak na wszelki wypadek. Jakie było moje zdziwienie gdy na drugi dzień rano wstaje i system nie chce się uruchomić. Zatrzymało się na "Uruchamianie systemu Windows" a po kilku minutach wywalał Blue Screen z informacją : BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO. Dokładnie to samo co pojawia się pod tym linkiem :
http://www.faultwire.com/solutions-fatal...order=date
Narzędzie do rozwiązywaniem problemów nic nie pomogło. Wyskoczyło okienko że nie można naprawić problemu. Jedynym remedium na ten mój problem jest przywrócenie obrazu systemu - wtedy komputer działa normalnie ALE ... później problem pojawia się znowu - po raz kolejny pojawia się BS. Co jest najbardziej ciekawe :
Po przywróceniu obrazu systemu wszystko działa normalnie. Mogę normalnie zresetować komputer czy też wyłączyć go na dłuższą chwilę i uruchamia się normalnie. Ale kiedy idę spać i rano wstaje to komputer już nie działa. Wyskakuje Blue Screen i muszę znów przywracać obraz systemu i tak w kółko codziennie od blisko miesiąca.
Dodam że ponowne instalacje systemu nic nie dały , problem jest ciągle ten sam. Nie wiem już naprawdę co robić , ręce opadają. Z początku myślałem że problem leży w jakiejś aktualizacji , więc któregoś razu po prostu nie instalowałem żadnych aktualizacji - ale to nic nie dało, BS nadal występuje.
Moja wersja systemu to Home Premium.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2014 16:29 przez Zakk.)

06.07.2014 16:27

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problemy z BS - ciągle to samo. - Zakk - 06.07.2014 16:27
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła popi803 7 2.306 02.02.2014 20:32
Ostatni post: popi803
Open fm ciągle zminimalizowany tymala 0 1.900 22.01.2012 09:29
Ostatni post: tymala
Zbyt małe okno konsoli - ciągle przywracające się złe ustawienia Nasa 6 24.669 03.12.2011 21:10
Ostatni post: severyn
przcinający dźwięk i samo wyłączenie się eseChaos 2 3.046 05.01.2011 14:59
Ostatni post: eseChaos
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.