Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Problem ze skrótami - nie działają

 
Snajper01
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1

Problem ze skrótami - nie działają


Mam nielada problem dziewczyna bawiąc sie na kompie poprzestawiała coś i niemoge właczyć żadnego skrótu są całe białe w pasku nazedzi też i w menu start też próbowałem zrobić przywracanie systemu lecz mam ustawiony tylko na dzień wstecz a to stało sie na początku tygodnia więc niestety blaszka można to jakoś naprawić ?? jakoś instalacja systemu mnie nie bawi zwłaszcza że napęd mi padł i niemam osobnej partycji na win. Programy i gry moge odpalic tylko bezpośrednio z katalogu czyli komputer dysk c programfiles i np mozilla POMOCY


wiesz jak włanczam skrót to ja akurat mam ustawione ze sie włanczają torrentty bo wszystkie skróty włanczły sie przez jakiegoś Windowsa media player !
dałem otwórz za pomocą [ tam se te programy wiesz którysz sie używa - nero ,windows media player ,windows media center, adobe reader, torrenty(ja dałem przez torenty bo najszybciej je można wyłączyć ) itd. ]
wiesz lokalizacja jest dobra tych plików bo wyszuje niektóre pliki przez menu start a tam też są te skróty !
na początku były ikonki takiej kratki - białe tło a czarne kratki .
jak utworze skrót z głównego pliku[tam gdzie zainstalowałem] to to powstaje znowu ten sam sktót jak ten stary wszystkie skróty otwierają sie przez torrenty

. nawet te nowe gry , które zainstalowałem nie dawno to te skróty od razu przyjmują tą wartośc co inne skróty
zmieniune jest rozszeżenie pliku tam gdzie jest orginal to pisze .exe a jak otwieram kopie pliku to jest koncówka .lnk

ze tam gdzie powinno pisac
dodam bardzo ważną rzecz ze tam jak masz folder to ugury masz tą tabele u góry co pisze Nazwa . data modyfikacji , typ i rozmiar
wiec tej rubryce o nazwie typ powinno pisać aplikacja a pisze plik LNK nawet przy skrócie



a co do tych powiekszonych ikon na pulpicie po włączeniu gry , to jak włączasz monitor [komputera nie] to wyskakuje ci taka obramówka duża na czarnym tle i w tej obramówce masz te kwadraty 3 czerwony niebieski i zielony to mi tam pisze włąsnie o jakimś procesorze . i to moge zminimalizować włączając menadrzer zadań
Notatka została dodana 13.02.2014 20:58. Ostatnia edycja dokonana 13.02.2014 20:58 przez irocket:

Używaj treściwych, precyzyjnych tematów w nagłówkach, zapoznaj się z: Jak poprawnie tytułować wątki? i popraw tytuł. Popraw także układ i rozmieszczenie akapitów, wielkie litery, polskie znaki i umieść znaki przestankowe tam, gdzie są wymagane.

13.02.2014 20:49

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem ze skrótami - nie działają - Snajper01 - 13.02.2014 20:49
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Nie działają komendy DOS w CMD marlowe 0 1.021 30.05.2017 20:12
Ostatni post: marlowe
Win7x64 usługi i narzędzia diagnostyki nie działają. Piotrekop 2 1.640 29.09.2016 18:06
Ostatni post: Piotrekop
"Brak bootmgr". RebuldBcd lub "Naprawa systemu podczas uruchami" działają jednorazowo sruj 0 1.500 17.10.2015 13:01
Ostatni post: sruj
Problem z podpinaniem programów do paska i skrótami w Eksploratorze i Menu Start Manietu 5 1.640 22.03.2015 20:33
Ostatni post: Manietu
Rozwiązany Skype i gadżety pod PPM nie działają paweloss 17 4.194 22.06.2013 10:21
Ostatni post: peciaq
Rozwiązany Funkcje w "System i zabezpieczenia" nie działają. laki7 14 6.449 07.01.2013 18:54
Ostatni post: peciaq
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.