Wątek zamknięty

Wywala internet na wszystkich urządzeniach

 
5pirit
Wdrażany
Liczba postów: 10
Post: #10

RE: Wywala internet na wszystkich urządzeniach


Chyba mam odpowiedź na całe to zamieszanie z moim ruterem.

U teściów zaczęły się dziać podobne rzeczy od jakiegoś czasu jak u mnie, w sumie nawet nie podobne co takie same.

Po rozmowie z teściami okazało się, że przepalił im się ostatnio zasilacz oryginalny i kupili jakiś zamiennik NO NAME, u siebie zrobiłem to samo jakieś pół roku temu (szkoda że tego wcześniej nie napisałem).

Czyli wychodziło by, że D-Linki nie lubują się w zamiennikach jeżeli chodzi zasilacze, urządzenia dużo mocniej się grzeją. Ostatnio nawet sprawdziłem taką opcję, że przy moim zamontowałem mały wiatraczek żeby ciągle się chłodził i od tamtej pory ani razu mi nie zawisł.

Myślę zatem nad zmianą urządzenia zresztą teściu też. Do jego routera bez problemu można kupić oryginał zasilacz, natomiast do mojego mam problem.

Teściu zastanawia się nad modelem: TP-LINK TL-WR941ND a ja natomiast nad: TP-Link TL-WDR4300.

Miał ktoś, albo używa/ł takich cudów albo zna kogoś kto ma i może coś o nich powiedzieć, głównie chodzi mi o tego pierwszego bo zanim ja kupię to minie jeszcze z dwa miechy.

25.02.2014 21:58

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Wywala internet na wszystkich urządzeniach - 5pirit - 25.02.2014 21:58
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ustawienie proxy dla wszystkich użytkowników na komputerze FLANC 1 1.759 28.01.2015 00:34
Ostatni post: thermalfake
Ograniczony dostęp - internet Wifi - rozłącza internet bartolino9 1 6.183 29.03.2012 23:13
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.