Wątek zamknięty

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350 (rozwiązany)

 
bqb
Młodszy user systemu
Liczba postów: 106
Post: #2

RE: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350


Używam od 2 lat Brothera J415W, od 315 różni się automatycznym podajnikiem dokumentów, który bardzo się przydaje przy skanowaniu kilkunastu kartek na raz. Drukuję tylko tekst, ewentualnie jakieś proste tabelki z niewielką ilością kolorów. Po zakupie drukarki kupiłem do niej powiększone pojemniki z tuszami, atrament uzupełniam strzykawkami. Te pojemniki kosztowały mnie coś koło 100 zł wraz z tuszami, zostało mi z zestawu około połowa czarnego tuszu i jakieś 3/4 kolorów. Wydrukowałem około 6 ryz przez ten czas. Drukarka cały czas podłączona do prądu zgodnie z instrukcją (sama sobie czyści dysze). Raz wystąpił problem z czarnym tuszem, ale to z powodu mojego najmłodszego syna - chciał wyciągnąć pojemnik i trochę go ruszył - drukarka nie drukowała czarnego - myślałem, że dysze się zapchały, po godzinnej walce pocisnąłem pojemnik przepchałem dysze jeszcze raz i zaczęła śmigać - od kilku miesięcy dalej spokój.

04.09.2013 14:59

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350 - bqb - 04.09.2013 14:59
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Urządzenie wielofunkcyjne - co kupić? Cvany 0 952 16.07.2013 17:58
Ostatni post: Cvany
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.