Odpowiedz

Gry na laptopie z czasem zaczęły się zacinać

 
Maxim128
VIP

Liczba postów: 3.221
Post: #2

RE: Zrobienie żeby lepiej działał


1. Sprawdź, czy nie masz za mało wolnego miejsca na dysku. (klikasz właściwości na dysku systemowym(zazwyczaj CUśmiechnięty)
2. Czy w tym laptopie(bo z tego co zrozumiałem masz laptopa) kręci się szybko wiatrak na spodzie? Bo jeśli nie trzeba jakoś oczyścić go z kurzu i to on powoduje problem.
3. Kup sobie (max 100zł) podkładkę z wiatrakiem pod laptopa. Bardzo się przydaje.
4. Kliknij prawym przyciskiem na pasku (dolnym) i wybierz manager zadań. Następnie kliknij zakładkę Procesy. Kliknij na CPU, powinny się wyświetlić programy zużywające najwięcej. Popatrz na ten na samej górze. Jeśli jest to GG czy inny tego typu program wyłącz go. W ogóle lepiej wyłączać programy działające w tle podczas gry.
5. Zrób to samo, tylko kliknij na pamięć RAM. Oczywiście wszystko bez właczonej przeglądarki gry, itp., najlepiej dopiero po starcie systemu.
6. Pobierz sobie CCleaner(taki program) i wyczyść to co jest domyślnie zaznaczone. Jest tak prosty, że nie będę Ci tłumaczyć.

Napisz co dały poszczególne rzeczy, najlepiej w takim porządku jak ja to zrobiłem(wypunktowane). Będzie przyjemniej się czytało Uśmiechnięty

[Obrazek: NkON0Xx.jpg]

Think so that you don't become a thing

"Chciałem zmienić świat, jednak Bóg nie dał mi kodu źródłowego"

29.07.2013 23:41

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zrobienie żeby lepiej działał - Maxim128 - 29.07.2013 23:41
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Czasem działające klawisze funkcyjne pod AIMP2 Troy91 9 4.847 06.04.2010 11:05
Ostatni post: Troy91
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.