Odpowiedz

Gry na laptopie z czasem zaczęły się zacinać

 
Gotharoth
Nowy
Liczba postów: 1
Post: #1

Gry na laptopie z czasem zaczęły się zacinać


Witam wszystkich, mam Windows 7 kupiłem komputer jakiś czas temu ( kolega pomógł wybrać ). Chodziło mi głównie o to by lepsze gry na nim działały a ponieważ dużo jeżdżę ( dom-akademik ) to nie mogłem sobie kupić stacjonarnego. No ale o co chodzi. Na początku wszystko śmigało super ale z czasem zaczęło być coraz gorzej. Taka gra ( starcraft II ) na początku grało się na najwyższych wymaganiach i było super ale jak teraz chciałem wrócić do niej to nawet grając na najniższych zacina się no i nie jest to przyjemne. Żeby nie było, nie chodzi tylko o tą jedną grę bo próbowałem innych więc to nie w tym rzecz.
Brat pomógł mi zrobić defragmentacje dysku a gdzieś w necie pisało, jak wyłączyć niepotrzebne programy które się uruchamiają na starcie. Ale za dużo to nie pomogło.
Macie jakieś pomysły co jeszcze można zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny. Od razu mówię, nie znam się na tym absolutnie więc jakbyście mieli coś doradzić to tak kroczek po kroczku. Jakbyście tłumaczyli to swojej babci. Z góry dziękuje.
Notatka została dodana 28.07.2013 19:36. Ostatnia edycja dokonana 28.07.2013 19:36 przez LadyInBlue:

Używaj treściwych, precyzyjnych tematów w nagłówkach, zapoznaj się z: Jak poprawnie tytułować wątki? i popraw tytuł.

28.07.2013 17:11

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Gry na laptopie z czasem zaczęły się zacinać - Gotharoth - 28.07.2013 17:11
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Czasem działające klawisze funkcyjne pod AIMP2 Troy91 9 4.856 06.04.2010 11:05
Ostatni post: Troy91
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.