Wątek zamknięty

Problem z Remote Procedure Call

 
anemnon
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #1
Bug 

Problem z Remote Procedure Call


Witam. Dzis rano odpalając komputer spotkała mnie niespodzianka. Komputer Uruchomił się, Internetu brak, karta sieciowa sygnalizowała tak jakby kabel w ogóle był odłączony. Na środku ekranu pojawiło się okienko z komunikatem:
"Usługa RPC Endpoint Mapper niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. " Po twardym resecie (komputer nie chciał się zdestartować), system się uruchomił natomiast niektóre programy straciły ustawienia (GG, mozilla). W dzienniku zdarzeń znalazłem powtarzające się komunikaty:

"Usługa RPC Endpoint Mapper niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 120000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Restart the service."
"Usługa Remote Procedure Call (RPC) niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 60000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Reboot the machine."
"Usługa Remote Procedure Call (RPC) zależy od usługi RPC Endpoint Mapper, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu: Usługa zwróciła kod błędu specyficzny dla tej usługi."

Komputer sprawdziny 2 programami antywirusowymi, dysk sprawdzony pod kątem bad sektorów. Może ktos powiedzieć mi gdzie jest problem i jak się go w przyszłości ustrzedz?

Pozdrawiam.
Notatka została dodana 02.07.2013 21:30. Ostatnia edycja dokonana 02.07.2013 21:30 przez LadyInBlue:

Używaj treściwych, precyzyjnych tematów w nagłówkach, zapoznaj się z: Jak poprawnie tytułować wątki? i popraw tytuł.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2013 05:50 przez anemnon.)

02.07.2013 20:59

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem z Remote Procedure Call - anemnon - 02.07.2013 20:59
RE: Remote Procedure Call - irocket - 02.07.2013, 21:05
RE: Remote Procedure Call - anemnon - 02.07.2013, 21:51
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.