Odpowiedz

Windows 7 szybszy niż XP i Vista?

 
Mercor
TransMac

Liczba postów: 4
Post: #2

RE: Windows 7 szybszy niż XP i Vista?


Ok to i ja dorzuce się do tematu - otóż testy pokazują że 7 jest faktycznie szybsza i od XP i od Visty, ale testy to tylko numerki więc nie ma się co sugerować. Działanie systemu jest raczej zbliżone do XP w wydajności, chociaż trzeba przyznać że niektóre zadania typu wypakowywanie archiwów, czy rendering dźwięku w programach typu Fruity Loops są wykonywane faktycznie szybciej ( w przypadku FL8 o wiele szybciej ) więc jakieś zmiany chyba są, z tym że należy zaznaczyć że to że pracuje "szybciej" nie znaczy że jak sie go zainstaluje to nagle komputer o 200% przyspieszy, a tego chyba oczekiwali od Visty jak Ms powiedział że będzie szybsza Cwaniak

Nie zawsze mam racje, wyrazam tylko swoje prywatne opinie. Z klotniami trzymac sie ode mnie zdaleka Dziekuje

"Do you know that there is an Apple inside every Mac computer? And remember, if you type Google into Google, you can actually break the internet..."

18.01.2009 19:28

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 szybszy niż XP i Vista? - Mercor - 18.01.2009 19:28
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Jaka wersja Windows 7 zamiast Vista Business janusz dunin 5 6.591 31.12.2009 08:24
Ostatni post: slawektor
Czy Windows 7 przyjmie się lepiej niż Vista? Admin 24 10.866 24.08.2009 05:48
Ostatni post: P4w3l
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.