Wątek zamknięty

[Rozwiązany] BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys

 
TomaszP
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #1
Lightbulb 

BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys


Witam,

jestem nowy więc się przedstawię, mam na imię Tomek i mam problem, który mnie coraz bardziej denerwuje. Mój system ma 3-mce. Kupilem i zainstalowalem ostatnio nową grę Medal of Honor i zaczął się problem, otrzymałem blue screen w niej, zignorowałem. Sprawdziłem sterowniki ATI od Radeona, były nieaktualne, zaktualizowałem. Potem włączyłem Battlefield 3 i znowu otrzymałem po pol h blue screen. Zirytowałem się. Są dwa pliki dmp, ściągnąłem SF Diagnostic Tool i w folderze stworzył pliki. Czy ktoś z Was drodzy koledzy, kto się zna na pewno lepiej niż ja - mógłby na nie zerknąć? Widzę, że problem występuje w sterowniku grafiki od ATI, zaraz je odinstaluje i zainstaluje ostatnią stabilną wersję bez CCC (menadżera od ATI), profilaktycznie jednak spakowałem pliki i dostępne są tutaj:

http://ue3.pl/SF_05-11-2012.rar (ikonka linku w edytorze na forum mi nie działa undefined=undefined)

Bardzo proszę o pomoc lub chociaż kierunek.

05.11.2012 17:37

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys - TomaszP - 05.11.2012 17:37
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
BSOD nwifi.sys ;/// biku1 1 1.309 13.08.2015 22:00
Ostatni post: thermalfake
Problem BSoD ntoskrnl.exe i inne pliki Xald 1 1.237 07.11.2013 16:53
Ostatni post: irocket
BSOD: błędy po świeżej instalacji systemu powodowane przez nvlddmkm.sys Negatyw 18 11.350 06.05.2013 21:37
Ostatni post: kamil950
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.