Odpowiedz

Przejscie z XP na 7 - problem z dokumentami

 
skaleckidam
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #1

Przejscie z XP na 7 - problem z dokumentami


Witam
Zainstalowałem sobie wczoraj po raz pierwszy Windowsa7. Mój problem polega na tym, ze na XP folder docelowy z "Moje dokumenty" miałem na innej partycji niż C. Po instalacji 7 nie mialem dostepu do tego folderu, gdyż napisane było ze jest tylko do odczytu i 'nie mialem uprawnien od administratora' czy cos takeigo. Chciałem zrobić tak jak wcześniej, zeby 'Moje dokumenty" były na innej partycji niż C. Powiedzmy, ze sie udalo, ale teraz wszystkie pliki ktore tam mialem nie dzialaja, w tym zdjecia, wszystkie dokumenty office (w tym moja praca inzynierska ktora bede bronil niedlugo), jest tego jakos 31GB i nic nie dziala. Podczas uruchamiania wyskakuje 'mieprawidlowe zdjecie', 'odmowa dostepu', 'blad podczas wykonywania programu' itp. Prosze o pomoc, gdyz nie wiem co robic. Wszystkie pliki poza tym folderem dzialaja bez problemu. Z gory dziekuje

27.01.2012 14:16

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przejscie z XP na 7 - problem z dokumentami - skaleckidam - 27.01.2012 14:16
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Przejście w stan uśpienia - jak wyłączyć dźwięk imaegalis 0 1.347 10.08.2014 14:41
Ostatni post: imaegalis
Rozwiązany Jak wyłączyć automatyczne przejście w stan wstrzymania? (rozwiązany) Dase 2 31.243 01.10.2010 14:43
Ostatni post: Dase
Jak zablokować przejście w stan uśpienia dla wybranej aplikacji Sekstus 0 3.876 06.02.2010 18:27
Ostatni post: Sekstus
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.