Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Problem z Windows Installer 4.5.

 
horagino12
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #1
Lightbulb 

Problem z Windows Installer 4.5.


Witam kupiłem Win 7 32 bit w pc-world i tam robiłem update itp ale nie które były nie powodzenie wiec nie wiedziałem co zrobić wiec zostawiłem i po jakiś 2 dni pojawiały się nowe wiec robiłem i raz powodzenie a raz nie i tak w kółko i chiałem zagrać w pewna gre zwana minecraft wyszła wersja 1.0.0 miałem 1.8.1 na win XP i wszytko było ok na 1.8.1 ale jak zainstalowałem Win 7 32bit i pobrałem ta gre to te okienko z napiszem "the registry refers to a nonexistent java runtime environment installation or the runtime is corrupt" naprawiłem ten oto problem ale potem sie pojawił inny problem java ze muszę mieć nowa jave pobrałem ale gdy che zainstalowac/reinstal lub usuwać to pojawia się te oto okno Problem z Windows Installer 4.5. i czytałem o tym na google forum itd dużo osób pisało ze to problem windows installer i kazali pobrać go no i jak pobrałem pisało coś takiego jak na update czyli kb23723 itp wiec pewnie ten update był nie powodzeniem i pewnie od tego wiec chiałem go zainstalować go tym co kazali na forum itp ze pobrać nowa wersje dla 32bit ale za każdym razem gdy instaluje pojawia się te okno Problem z Windows Installer 4.5. czytałem o tym po angielsku i po polsku na google i to nic nie mialo z tym windows installer tylko ze plyta cmd itp i żeby odpalać jako admin wiec odpalam jako admin i co się to tylko tytuł
Problem z Windows Installer 4.5. i na necie nic o tym nie ma oprócz tego ze odpalić jako admin ale to nic nie daje wiec proszę wasz o pomoc bo to jest problem z Windows 7 morduje się z tym już prawie 1 mies i niewiem co robić a che pograć bo już wyszła full versja tej gry z góry thx Uśmiechnięty

19.11.2011 20:21

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem z Windows Installer 4.5. - horagino12 - 19.11.2011 20:21
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z instalacją (Windows installer could not conf. Win. to run on this hardware) Maciuss 1 1.368 29.12.2013 18:09
Ostatni post: thermalfake
Problem z windows installer (instalator windows) elvismt 4 11.847 20.02.2011 20:58
Ostatni post: elvismt
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.