Odpowiedz

[News] W Win 8 nie będzie menu start?!

 
Rukahs
User systemu

Liczba postów: 203
Post: #4

RE: W Win 8 nie będzie menu start?!


(06.10.2011 12:53)worekowsa napisał(a):  Widzę, że nie tylko mnie nie bawi "Metro" i latanie paluchem po ekranie! Uśmiechnięty
Ale tak to już jest u większości osób, które pracę z komputerem zaczynały w czasach systemu Windows 95 i Windows 98.

Ja zaczynałem w wymienionych przez ciebie systemach i nie mam nic do Metro UI, chodź przyznaje że z początku też mnie to nie urzekło. To po prostu kwestia przyzwyczajenia. Jedni się przyzwyczajają szybciej i inni nie koniecznie. Ja lubię zmiany.
Ale później zauważyłem zalety Metro UI, i ogólnie powiem że to fajna sprawa bo zamiast zaśmiecać sobie pulpit często używanymi aplikacjami masz je w ładnie ułożone w Metro UI, dodatkowo kafelki są duże i ładnie oprawione graficznie (np. IE czy Weather wszystkie inne pewnie po premierze systemu) dzięki czemu łatwiej jest znaleźć pożądaną aplikację niż gapić się na zwykłe małe foldery z podpisem.
Możesz również jak ja ułożyć aplikacje podobne do siebie jak np. pakiet biurowy Office 2010 i oddzielić je odstępem od innych.
RE: W Win 8 nie będzie menu start?!

Resztę aplikacji masz ładnie alfabetycznie ułożone w Search>Apps

Poza tym trzeba zaakceptować fakt że na rynek komputerowy zaczynają trafiać ekrany dotykowe i nie dotyczy to tylko tabletów.

[Obrazek: 6nzuwp-2.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2011 15:25 przez Rukahs.)

06.10.2011 15:19

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: W Win 8 nie będzie menu start?! - Rukahs - 06.10.2011 15:19
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News "Wyłącz komputer" w menu start Admin 0 4.338 18.01.2009 21:36
Ostatni post: Admin
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.