Wątek zamknięty

Minecraft Problem ze sterownikami

 
DonWiorek
User systemu

Liczba postów: 344
Post: #3

RE: Sterownik Ekranu Przestał Działać Minecraft


Zainstalowałem NET Framework 4.0, XNE Framework 4.0 (czy coś takiego) i najnowszą Jave. Póki co zobaczymy jak chodzi. Zedytuję posta i podzielę się wrażeniami Uśmiechnięty

@EDIT:

Cholercia, nic nie pomogło. Procesor CPU od 95-100%. No nic zobaczymy nowsze stery, jak coś to kaska poleci na nowszą kartę graficzną. Zedytuję posta jak pobiorę najnowsze stery i powiem Wam co i jak. Jednak jeśli macie jakieś propozycje to piszcie. Wszystko może pomóc.

@EDIT 2:
Nowe stery wniosły mi:
Aktualizacje NVIDIA 1.4.28
Sterowniki kontrolera 3D Vision 280.19
Sterowniki dźwięku HD 1.2.23.3
Sterownik graficzny 280.26
Sterownik 3D Vision 280.26
Za moment napiszę czy działa. Reset i lukamy czy Minecraft łazi jak powinien! Cwaniak

@EDIT 3:
Mam zainstalowany NET Framework 4.0, XNE Framework 4.0, Java 6, Najnowsze sterowniki do GeForce GT 220 i... uwaga, uwaga... NIC! Gdy Minecraft jest odpalony dochodzi do CPU 100%. Komputer się zacina, pomaga przed mega zwiechą jedynie Ctrl + Alt + Delete. Co mogę jeszcze zrobić? Pozostaje mi chyba kupienie jedynie nowej karty albo dodanie RAM. Jednak jeśli macie jakieś pomysły to proszę o podzielenie się! Smutny

@EDIT 4:
Próbowałem wykonać manewr numer 7. z MPC Forum jednak gdy chcę dać na najwyższy wyskakuje mi że Odmowa dostępu. Kliknąłem prawym raz jeszcze>Właściwości>Zgodność>Zawsze uruchamiaj jako Administrator i dalej nic. Odmowa dostępu. Nie wiem o co może chodzić. Piszcie śmiało.

Jak rozwiązać ten problem co mam? Proste, patrz niżej:
1. Sprawdź dokładnie jakie Minecraft ma wymagania. Jeśli chodź jedno z nich się nie zgadza będzie klatkowanie lub po prostu Minecraft się będzie ścinał itd.
2. Jeśli wszystko jest dobrze, a masz problem ze ścinaniem to zainstaluj: Najnowsze sterowniki do karty graficznej, NET Framework 4.0, XNE Framework 4.0 oraz sterowniki do ekranu jeśli nie masz najnowszych.

Okazało się po prostu że nie mam dobrego procka, karty graficznej i RAMu za mało na MC. Świat jest duży i za każdym razem różnorodny, a zżera to trochę RAM itd. a więc jak masz taki sam problem co ja, luknij wyżej na tekst na niebiesko. Powinno pomóc. W środę dostanę nowe stery. Dzięki Ci thermalfake za fatygę bo tylko ty miałeś jakiś pomysł. Wielkie dzięki.

Temat do zamknięcia, chyba że ktoś ma jakieś uwagi albo coś.
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 04.10.2011 11:17 przez peciaq:

Poprawiono post na mniej 'żarówiasty'.


Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ A postawisz batona :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2011 21:48 przez DonWiorek.)

01.10.2011 22:25

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Sterownik Ekranu Przestał Działać Minecraft - DonWiorek - 01.10.2011 22:25
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
OpenGL problem minecraft Pinkyy 0 1.347 05.01.2017 23:01
Ostatni post: Pinkyy
Spadek FPS (problem ze sterownikami AMD) SenseiPenguin 0 1.399 21.09.2015 00:46
Ostatni post: SenseiPenguin
Minecraft - dziwne linie karol00094 3 3.999 26.02.2012 20:50
Ostatni post: thermalfake
Minecraft - Błąd Java mr.Oli 5 5.072 05.10.2011 17:38
Ostatni post: DonWiorek
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.