Wątek zamknięty

Grzejacy sie laptop Hp G62

 
collin31
Wdrażany

Liczba postów: 30
Post: #1

Grzejacy sie laptop Hp G62


Witam wszystkich!
Piszę do Was z zapytaniem, czy temperatura do laptopa hp g62-b30sw ew 4gb przy wolnej swobodnej pracy typu internet, muzyka, klient poczty i komunikator aqq i skype, 67stopni to chyba nie jest normalna?? Raczej powinna osctylować około 45 do 50 stopni ? Prawda ? jest bardzo ciepły i grzeje się jak cholera, a gdy do tego zapodam mu grę np F.A.I.R.3 na dużych wymaganiach (zresztą na średnich jest to samo) to się sam wyłącza robi się tak gorący, że się przegrzewa. Zakupiłem mu porządna podkładkę chłodząca za 100zl i jest lepiej... daje rade (w grach się nie wyłącza)
Ale nie zadowala mnie to. Wydaje mi się, że nie powinno tak być. Dodatkowo lapek nie jest za nowy ( ma rok ). Tym bardziej mam na niego 5 lat gwarancji od HP i tu moje pytanie: czy da się coś z tym zrobic czy to normalne ? Słyszałem, ze lapki hp się grzeją, ale chyba nie aż tak, bo to już przesada. Dla porównania jest w domu jeszcze jeden lapek Samsung R580 tez ma około roku i u niego swobodna praca jest na temp od 45 do maks 50, ale przeważnie jest to 47stopni.
I teraz nie wiem, czy oddać go na gwarancje ? Jeśli oddam, to co oni tam mu zrobią ? czy to pomoże, czy za rok znów na gwarancje, bo będzie się grzał dalej ?
Może macie jakieś pomysły co z tym zrobić. Dodam jeszcze, że lapki maja te same parametry, tylko Samsung ma i5 a hp i3 tak toćka w toćkę to samo Uśmiechnięty
Proszę o rady
Pozdrawiam Collin31

27.06.2011 15:47

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Grzejacy sie laptop Hp G62 - collin31 - 27.06.2011 15:47
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Grzejący się laptop. Hat502 5 1.645 23.12.2014 22:45
Ostatni post: thermalfake
Mocno grzejący się laptop - nie da się grać Czaro 5 3.883 02.12.2012 17:08
Ostatni post: rambit
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.