Wątek zamknięty

Problem z buforem wydruku, drukarkami i sterownikami

 
jajko
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #1

Problem z buforem wydruku, drukarkami i sterownikami


Witam
Pojawił mi się problem z drukarkami, buforem wydruku i sterownikami.
Zaczęło się od tego, że podczas uruchamiania system się zresetował. Odpalił się na nowo z opcją naprawy systemu albo uruchomienia normalnie. Odpaliło się naprawianie, które na koniec stwierdziło, że nie dało się naprawić systemu. Po tej akcji wywaliło mi wszystkie drukarki. Obecnie nie mogę dodać żadnej drukarki, ale np. skaner w urządzeniu wielofunkcyjnym widzi i działa. Drukarki są widziane przez system, ale nie mogę zainstalować do nich sterowników, bo pisze, że wystąpił błąd.
I teraz najlepsze:
nie mogą wziąć "Dodaj drukarkę" bo pisze, że usługa buforu wydruku jest wyłączona, jak na siłę uruchomię tą usługę, i znów kliknę "Dodaj drukarkę" wyskakuje błąd 0x000006be, jak znowu wezmę "Dodaj drukarkę" to znowu usługa buforu jest wyłączona i tak ciągle.
Próbowałem Windows Update, jakieś FixIt na stronie Windows, które uznało, że usługa buforu jest wyłączona, włączyło ją, ale oczywiście tylko na chwilę.
Nie mogę zainstalować nawet głupiego PDFCreatora, bo na końcu instalacji wyskakuje błąd, nic co związane jest z wydrukiem nie chce działać, poza tym cały system jest OK.
Przekopałem google w każdą stronę i niestety nikt takiego problemu nie miał, nie mam już pomysłów, a przeinstalowanie systemu to dla mnie ostateczność.
Jak ktoś ma jakiś pomysł będę bardzo wdzięczny.

16.04.2011 12:29

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem z buforem wydruku, drukarkami i sterownikami - jajko - 16.04.2011 12:29
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem ze sterownikami dzwięku. pawors 1 1.203 24.01.2016 23:12
Ostatni post: thermalfake
Problem ze sterownikami po przeinstalowaniu systemu hadesas1 8 2.222 05.11.2013 22:30
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Problem ze sterownikami napędu optycznego. Norbi 3 3.927 13.08.2013 19:24
Ostatni post: LadyInBlue
Błedy w wydruku przy udostępnianiu drukarki z Win7 64 do WinXP 32. BartekW 2 3.795 05.08.2012 19:33
Ostatni post: BartekW
Usługa lokalnego buforu wydruku nie jest uruchomiona sisco 2 10.349 01.03.2012 21:38
Ostatni post: thermalfake
Bufor wydruku się wywala tristan 0 5.153 23.01.2012 08:30
Ostatni post: tristan
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.