Odpowiedz

Dowcipy o Windows i MS i nie tylko

 
trixo
User systemu

Liczba postów: 496
Post: #26

RE: Dowcipy o Windows i MS i nie tylko


Zmodyfikowałem temat główny by nie robić osobno na innego rodzaju dowcipy. Poniżej kilka z nich Zadowolony

Dzwoni jedna przyjaciółka do drugiej:
-hej kryska, jest u ciebie mój maż?
-nie ma, a co?
-hmmm... dziwne. jak wychodził z domu to mówił ze idzie na k...
-faktycznie dziwne. przecież wcale nie musiał wychodzić...


Wchodzi do marynarskiej knajpy 90-letnia babcia z papugą na ramieniu i
mówi:
- Kto zgadnie co to za zwierzę... - i wskazuje na papugę - ... będzie mógł
kochać się ze mną całą noc.
Cisza. Nagle z końca sali odzywa się napi... koleś :
- Aligator.
Na to babcia:
- Skłonna jestem uznać.Zacieszacz


Facet baraszkuje w łóżku z piękna blondynką. Nagle dziewczyna pyta:
- Ale nie masz AIDS, co?
- Oczywiście, że nie!
- Dzięki Bogu! Nie chciałabym znowu tego złapać.


Na pustyni wyczerpany turysta pyta Beduina:
-Jak dojść do Kairu?
-Cały czas prosto , a w czwartek w prawo.

Hardcore hahaha poniżej

Poszedł ślepy na grzyby. A, że nic nie widział więc to co zebrał poznawał po smaku...
Trafił na jednego grzyba, spróbował... Mmm.. maślaczek i do koszyczka.. Następny.. Mmm.. Borowik! I do koszyczka. Idzie dalej, znalazł kolejnego... Próbuje... O fuj! RE: Dowcipy o Windows i MS i nie tylko! Dobrze, że nie wdepnąłem



Idzie Jasio pustym korytarzem w szkole i mówi pod nosem: "Gdzie sens? Gdzie logika?"
Zatrzymuje go dyrektor i pyta:
- Jasiu czemu wciąż powtarzasz "Gdzie sens? Gdzie logika?"
- No bo puściłem bąka w klasie a pani kazała mi wyjść i oni tam teraz siedzą w tym smrodzie...Smutny Zadowolony



Po badaniu okulista mówi do faceta:
- Uważam, że powinien pan ograniczyć onanizowanie.
- A co, wzrok się od tego psuje?
- Nie, wku... pan ludzi w poczekalni.



Siedzi sobie laska w pociągu, ma okres a że siedzi sama w przedziale to postanowiła zmienić "okład".No i wsio przebiegło pomyślnie tylko co zrobić z ta zużyta? Niewiele myśląc wyrzuca przez okno.Peronem przechadza się koleś i nagle BUCH dostaje czymś w twarz. Ściąga to,patrzy....Jap... kawałek waty a tak mi ryj rozwalił Zacieszacz



Różnica pomiędzy informatykami : początkującym a doświadczonym:
Pierwszy myśli, że 1kB to 1000 Bajtów, drugi natomiast jest pewien, że 1km to 1024 m.



- Coś mnie gardło boli
- Przeziębiona?
- Nie, obtarłam sobie ...Cwaniak



Wojna. Getto. Idzie sobie może dziesięcioletnia dziewczynka z opaską z sześcioramienną gwiazdą. Przechodzący obok niemiecki żołnierz zagaduje złośliwie:
- Co, Żydówka?
- Nie,ku..., Strażnik Teksasu!...... klik Zadowolony



W środku nocy w domu profesora pewnej politechniki dzwoni telefon. Profesor zaspanym głosem mówi do słuchawki:
- Halo, słucham?
- Śpisz? - odpowiada mu głos w słuchawce.
- Śpię.
- A MY SIĘ K... JESZCZE UCZYMY !



Telefon do biura obsługi:
- Internet nie działa. Nie otwierają się strony!
- A żaróweczka na modemie świeci?
- Świeci. Tyle, że to nie jest żaróweczka, tylko dioda półprzewodnikowa!
- Tak, proszę wybaczyć, problem leży po naszej stronie...



Stoi na stacji lokomotywa,
Ciężka, ogromna i pot z niej spływa -
Tłusta oliwa.
I pełna miedzi i pełna stali...
I przyszli żule i ... Zadowolony



Zbiór bajek na dobranoc
BAJKA O KLOPSIE:
klop się nam zapchał

BAJKA O DZIEWANNIE:
dzie wanna bo będę rzygał!

BAJKA O APOSTOŁACH:
jedzcie, pijcie, używajcie a po stołach nie rzygajcie

BAJKA O UDACH I O PIERSI:
jak się uda to będziemy piersi

BAJKA O DŹWIGU:
dźwi gówniarzu zamknij


BAJKA O STRZYKAWCE:
szczy kawka na dachu

BAJKA O ŚLEDZIU, PANTERZE I PUSZCZY:
śledź pan tera żonę, bo się puszcza



Cichy, podmiejski pub. Atrakcyjna babeczka zbliża się do baru i daje znak barmanowi, który natychmiast podchodzi do niej. Gdy jest już blisko, kobieta zmysłowo sygnalizuje, że powinien zbliżyć swoją twarz do jej twarzy. Barman czyni to, wtedy ona delikatnie zaczyna pieścić jego gęstą, krzaczastą brodę.
- Czy to ty jesteś tu właścicielem? - pyta, miękko dotykając jego twarzy dłońmi.
- Nooo, nie - odpowiada mężczyzna.
- A czy możesz go tu zawołać? Potrzebuję z nim porozmawiać - szepcze, przejeżdżając palcami poza brodę w stronę czupryny.
- Niestety, nie ma go - dyszy barman najwyraźniej podniecony.
- Może ja pomogę?
- Dobrze. Chciałabym przekazać wiadomość dla niego - kobieta ciągnie dalej niskim, zmysłowym głosem, wsuwając kilka palców w usta barmana i pozwalając mu ssać je delikatnie.
- Powiedz szefowi, że w ubikacji dla pań nie ma papieru toaletowego.

RE: Dowcipy o Windows i MS i nie tylko


Bonus:

Jeden z wielu w tzw. poezji clozetowej


"Tu zginął mój syn Ignac.
Dziewięć miesięcy przed swoimi urodzinami.
Podczas bezwzględnej walki wręcz..."
____________________________________________________________________________________________________​______________________

(11.03.2010 20:01)danet napisał(a):  Obok uczącego się pod drzewem studenta informatyki, zatrzymuje swój nowy rower inny student tego samego kierunku. Pierwszy z nich pyta się drugiego:
- Skąd masz taki rower?
Student na rowerze odpowiada:
- Uczyłem się na świeżym powietrzu, gdy nadjechała na tym rowerze piękna dziewczyna. Zdjęła wszystkie swoje ubrania i powiedziała mi, że mogę brać wszystko co zechcę
Pierwszy student z podziwem stwierdza:
- Dobry wybór! Jej ubrania prawdopodobnie i tak nie pasowały by na ciebie

Grupa dziesięciu inżynierów oprogramowania została wysłana do klasy dla przyszłych menedżerów. Nauczyciel zadaje im pytanie:
- Wyobraźcie sobie, że pracujecie dla producenta oprogramowania, który tworzy awionikę (oprogramowanie sterujące instrumentami samolotu). Pewnego dnia znaleźliście się w podróży służbowej. Gdy wchodzicie na pokład samolotu zauważacie tabliczkę z informacją, że ten samolot korzysta z wersji beta oprogramowania stworzonego przez wasz zespół programistów. Kto z was by wysiadł
Dziewięciu programistów podnosi ręce do góry. Nauczyciel spogląda na dziesiątego i pyta się:
- Dlaczego chciałbyś pozostać w samolocie?
Dziesiąty programista odpowiada:
- Gdyby mój zespół napisał to oprogramowanie to samolot raczej by się nie rozbił, tylko po prostu nie oderwałby się od ziemi.

____________________________________________________________________________________________________​__________________________

(05.12.2009 19:42)damian-Win2000 napisał(a):  Programista staje u bram nieba. Święty Piotr go pyta:
- Chcesz iść go nieba czy do piekła?
- Chciałbym się rozejrzeć.
- Patrz tak wygląda niebo. - Św. Piotr pokazuje mu nudną krainę.
- A tak piekło. - i pokazuje programiście najnowsze komputery,
kobiety, piwo i pyta - Niebo czy piekło?
- Hmm... wolałbym piekło... - wychodzi z windy na poziomie piekło
i widzi kotły ze smołą i mnóstwo ognia. Programista krzyczy:
- A co się stało z tamtym?!
Święty Piotr odpowiada:
- To była wersja beta! :-D


********************************


Dlaczego informatycy mylą Wigilię Bożego Narodzenia z Halloween?
- Ponieważ 31 Oct = 25 Dec


********************************


C++: Pójdzie pan do tego skrzyżowania, skręci pan w prawo, potem prosto,
prosto, prosto,w lewo i już pan jest na miejscu.
Pascalu: Pójdzie pan do tego skrzyżowani, skręci pan w prawo w ulicę Mickiewicza, dalej ulica Prusa, a potem skręci pan w lewo w Żeromskiego i już pan jest
na miejscu.
Asemblerze: Pójdzie pan do tego kiosku, kupi pan bilet za złotówkę,
pójdzie pan na tamten przystanek i wsiądzie pan do autobusu, wysiądzie
na trzecim przystanku, przejdzie pan przejściem podziemnym i już pan jest
na miejscu.
Prologu: Widzi pan tamten wysoki budynek z wielkim czerwonym szyldem? To tam.
Lispie: Dojdzie pan do tego skrzyżowania, a dalej się pan zapyta.


********************************


- Ilu programistów potrzeba aby zmienić żarówkę?
- Ani jednego bo to wina hardware'u.

**********************

Jak zająć programistę?
- Przeczytaj zdanie poniżej.
- Przeczytaj zdanie powyżej.

**********************

Rozmawia dwóch informatyków:
- Stary wpadnij do mnie, będzie impreza: muzyka, drinki, panienki!
- Muzyka OK, drinki OK, a tych panienek ile będzie?
- Ze 6 GB.


**********************

Do Serwisu Technicznego:

Około roku temu dokonałam upgrade programu Chłopak 1.0 do rzekomo lepszego Mąż v 2.0. Był to pakiet promocyjny i uległam zachętom. Niestety, niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że ma szereg funkcji ubocznych nie opisanych w dokumentacji.

Program pracuje dużo wolniej, nie chce współdziałać z wieloma moimi ulubionymi programami i pożera cenne zasoby systemowe. Razem z upgrade przestały funkcjonować aplikacje związane z kwiatami, biżuterią, zakupami, które w pakiecie Chłopak 1.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Co gorsza, program Mąż 2.0 spowodował automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów jak Romantyczność 9.9, Wieczór w Operze 6.1, Kolacja przy Świecach 7.5, zainstalowanie natomiast szereg niepożądanych programów jak: Noc Pokerowa 1.3, Liga Polska 3.0 i Bałagan 4.5. Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu.
Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, ale bez widocznych rezultatów.

Co robić?

Odpowiedz z Serwisu Technicznego:

Przede wszystkim proszę pamiętać, iż Chłopak 1.0 to pakiet rozrywkowy, a Mąż 2.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy: C:/JUZ MNIE NIE KOCHASZ po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 2.0 powinien wtedy automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 i Kwiaty 7.0.
Należy jednak uważać, gdyż nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 2.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie.wav. POD ŻADNYM POZOREM nie wolno instalować pakietu Teściowa 1.0. ani próbować reinstalować nowej wersji pakietu Chłopak. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 2.0.
Podsumowując, system Mąż 2.0 to mimo wszystko wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzimy zastanowić się nad zakupem dodatkowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 2.0 polecamy Sex Bielizna 6.2 lub/i Sex Oralny 5.5.
Jeśli nadal nie będzie pani zadowolona, proponujemy zakup pakietu Kochanek 3.0. Wiele użytkowniczek twierdzi, że z powodzeniem spełnia on te same funkcje, co Chłopak 1.0, jednak pod warunkiem, że nie znajdzie się na tym samym dysku co Mąż 2.0.


**********************
kawały z windowz.pl

Jeśli pomogłem, w ramach wdzięczności wciśnij [Obrazek: screenshot003wf.jpg]. I think of myself as an intelligent, sensitive human with the soul of a clown, which always forces me to blow it at the most important moments.

08.03.2010 19:09

Róża Podziękowania od: kackop
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dowcipy o Windows i Microsoft - slawektor - 06.12.2009, 17:34
RE: Dowcipy o Windows i MS i nie tylko - trixo - 08.03.2010 19:09
RE: Dowcipy o Windows i MS i nie tylko - Skymad - 03.05.2010, 07:15
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Dowcipy o alkoholu i kacu LadyInBlue 0 1.205 01.01.2014 22:16
Ostatni post: LadyInBlue
Dowcipy na czas kryzysu LadyInBlue 0 1.178 10.04.2013 21:05
Ostatni post: LadyInBlue
Dowcipy ostre [16+] LadyInBlue 2 2.142 13.09.2012 09:07
Ostatni post: TomekPopek21
Dowcipy Chemiczne LadyInBlue 0 9.552 20.06.2012 21:33
Ostatni post: LadyInBlue
Dowcipy różne LadyInBlue 1 1.799 23.05.2012 20:21
Ostatni post: LadyInBlue
Dowcipy o polityce LadyInBlue 0 1.771 30.04.2012 20:12
Ostatni post: LadyInBlue
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 11 głosów.