Wątek zamknięty

XP i Windows 7

 
BakeN
Nowy

Liczba postów: 2
Post: #1

XP i Windows 7


Witam.

Mam pewne pytania. Przeszperałem już google no i wasze forum.

Przeczytałem 2 wątki u was na ten temat ale nie do końca znalazłem odpowiedzi na moje pytania, a nie chciał bym czegoś popsuć. Więc przepraszam za powielanie tematu, ale jest to naprawdę potrzebne. Ok więc przejdźmy do sprawy.

Ogólnie chodzi o to, że chcę mieć dwa systemy tj XP i Seven. Mam na dysku zainstalowany Windows 7 ultimate 64-bit. No i chciałbym zainstalować na innej partycji XP. Ale czytałem, że powinno pierw instalować się starszy system by uniknąć kłopotów. Ale zależy mi na tym, aby 7 nie odinstalowywać.

I tu pojawia się pierwsze pytanie w jaki sposób to zrobić tak żeby obydwa windowsy działały poprawnie?

Czy systemy będą od siebie zupełnie nie zależne ? Chodzi o to że gdy odpalę XP to czy będzie to wyglądało tak jakby 7 nie było wcale na komputerze pomijając fakt oczywiście że będzie ona zainstalowana na jednej z partycji? Jakim programem lub w jaki sposób najlepiej dzielić partycję na poziome win7?

Czy po zainstalowaniu XP będę musiał wgrywać na nowo do tego systemu sterowniki (karty graficznej, audio etc.)

Czy wszystkie gry i programy zainstalowane na win7 będą mi działać na XP ? Czy w ogóle nie będą one pokazywane w tym systemie ? (są instalowane na innej partycji niż sam system).

Będę wdzięczny za pomoc. Czekam na wasze rady.

Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2010 22:22 przez BakeN.)

01.11.2010 22:19

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
XP i Windows 7 - BakeN - 01.11.2010 22:19
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.