Odpowiedz

Mam klucz i chętnie pożyczę płytę instalacyjną

 
EM EJ TI AJ
Wdrażany

Liczba postów: 22
Post: #1

Mam klucz i chętnie pożyczę płytę instalacyjną


Witajcie,

jestem nowym użytkownikiem na forum. Nie chciałem robić bałaganu w ważniejszych działach, dlatego przyniosło mnie tutaj. Problem polega na tym, że posiadam zainstalowany Windows 7 Home Premium na swoim laptopie. Gdy go kupiłem, otrzymałem jedynie naklejkę z kluczem licencyjnym na spodzie komputera. Dowiadywałem się już wszędzie o możliwość otrzymania płyty z samym systemem (Microsoft, Lenovo). Chciałbym dokonać formatu komputera (nie podoba mi się podział na partycje ustanowiony przez producenta). DO tego celu potrzebuję płytę z systemem. Wiem, że można zrobić recovery, ale niestety nie partycji ukrytej tylko całej ze wszystkimi śmieciami na niej zawartej...
Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was drodzy forumowicze jest w stanie pożyczyć mi nośnik z Win 7 HP 32bit na potrzeby instalacji systemu a ja wbiję tylko swój klucz licencyjny? To rozwiązanie jest w pełni legalne i jak zapewne wiecie, polecane również przez Microsoft. Dodam tylko (dla wygody Nas obu - jeśli dojdzie do "pożyczki") że mieszkam w Warszawie i to tutaj będzie mi łatwiej podjechać bądź spotkać się w celu wymiany.

Pozdrawiam i czekam na odp.

Lenovo Y550; Intel Pentium T6600 2,2 GHz;
3GB RAM; 320GB; Nvidia G210M 512MB;
Windows 7 Home Premium 32-bit PL

07.10.2010 22:44

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mam klucz i chętnie pożyczę płytę instalacyjną - EM EJ TI AJ - 07.10.2010 22:44
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Procesor pod moją płytę kamikadze15 2 1.633 27.04.2011 22:32
Ostatni post: stingear
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.