Odpowiedz

Problem CI.DLL

 
LU3GcK6
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #1

Problem CI.DLL


Witam.. opisze w skrócie jaki jest mój problem,z nadzieją że ktos już spotkał się z takowym i ma na niego rozwiązanie.Otóż wczoraj po godzinie 22 kiedy chciałem zainstalować pewną grę nagle komputer się wyłączył.Włączam ponownie,a tu błąd.. plik CI.DLL nie może zostać odczytany cos tam cos tam.. i krótką mówiąc to by było na tyle.. system nie chce się uruchomić.. jedynie kiedy wyłącze odczytywanie zapisu sterowników czy cos takiego,to mogę korzystać jako tako z komputera.Wpisałem to w google i jest wiele takich problemów czyli mysle że nie będzie on wam obcy.. pomimo że jest wiele tematów to nie rozwiązałem jeszcze tego problemu.. większosc jest po angielsku i może wszystkiego nie rozumiem tak jak powinienem,bynajmniej problem NADAL jest.. jedyny sposób w jaki go próbowałem rozwiązać to skanowałem komputer poprzez Elevated Command Prompt 'sfc /scannnow' bo wyczytałem że to trzeba zrobić ale niestety nie pomogło.. system nie wykrył żadnych szkodliwych plików.. Proszę o pomoc i z góry DZIĘKI!

23.06.2011 15:58

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problem CI.DLL - LU3GcK6 - 23.06.2011 15:58
RE: Problem CI.DLL - House - 23.06.2011, 16:04
RE: Problem CI.DLL - LU3GcK6 - 23.06.2011, 16:14
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.