Odpowiedz

Co sądzicie o systemie Windows 7?

 
bodziulla
VIP

Liczba postów: 2.364
Post: #3

RE: Co sądzicie o systemie Windows 7?


Hej.
Mój osąd na ten temat jest taki, że praktycznie odnośnie do tej pory jakie zostały wydane systemy Windows ten jest najlepszy. Praktycznie od początku jak jest Vista pozbyłem się WXP i na pewno do nie go nie wrócę. W W7 jest o wiele więcej możliwości jakie sam system może zaoferować. Interfejs jest bardziej przyjazny, praktycznie żaden sprzęt z działaniem z tym systemem nie ma problemów (chyba, że mówimy o sprzętach sprzed dekady to co innego, ale jak wszystko idzie do przodu i praktycznie trzeba używać coraz to nowszych rzeczy, aby nie stać w miejscu. Faktem jest, że przy sytemie W7 trzeba mieć już ciut większe parametry. Niekoniecznie musi być procesor wielordzeniowy, ale zaleca się już mimium 1- 2 GB ramu. Ewentualnie możesz mieć ciut problem z streownikami pod system x64 (dotyczy to starszych sprzętów:drukarki itp, ale to muszą być naprawdę stare). Ja używam x64 od początku jak powstał system (mając sprzęt pięcioletni do dzisiaj nie mam problemów żadnych). Myślę, że warto skorzystać z nowego systemu W7, bo jak sam zauważysz jest bardziej praktyczny, miły dla oka i bezproblemowy. Jak każdy system potrafi nieraz cos nabroić, ale niestety tak to już jest z komputerami a niekoniecznie z samym systemem.
PzdrCwaniak
Pobierz sobie Doradcę Uaktualnienia, który może pokazać Tobie jakie możesz mieć ewentualnie problemy na swoim dotychczasowym sprzęcie:
[urln=http://download.microsoft.com/download/9/5/D/95D3883A-00A2-4A8A-A979-48D5AB9B1112/Windows7UpgradeAdvisorSetup.exe]Doradca uaktualnienia systemu Windows 7 [/urln]

Cwaniak

Jeżeli uważasz, że pomogłem kliknij POMÓGŁ. Pzdr :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2011 22:02 przez bodziulla.)

22.01.2011 15:05

Róża Podziękowania od: MrWilk3000, Maxim128
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co sądzicie o systemie Windows 7? - bodziulla - 22.01.2011 15:05
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.