Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Regularne BSoDy - analiza minidumpa (rozwiązany)

 
FeXXer
Wdrażany
Liczba postów: 38
Post: #8

RE: Regularne BSoDy - analiza minidumpa


Używam Aviry oraz Outposta. Wcześniej Win7 pracował stabilnie przez jakieś 7 miesięcy, gdy przetaktowałem E8400@3600Mhz, bez zmian napięć itd. Bardzo się zdziwiłem, gdy na nowo postawionym systemie, rzucał BSoDami. Instalacje systemu robiłem z płytki bootowalnej (zgranego wcześniej obrazu z MSDNAA).

System mam ciągle ten sam Win7 Pro 64bit PL. Oczywiście była czysta instalacja (format itd.) Od 7 miesiecy nic nie zmieniałem w podzespołach.

Ogólnie jak czytałem w zasobach internetowych to BSoD'y spowodowane sterownikami są dość łatwe do zlikwidowania, chodzi głównie o zmianę sterownika lub usunięcie jakiegoś programu.

Nie myślałem, że może to być spowodowane OC procesora, skoro wcześniej chodził szmat czasu bez żadnego BSod'u, czy choćby nawet się nie zawiesił przez 7 miesięcy!
____________________________________________________________________________________________________​_____________________________

Odpaliłem Burn In Test, przeprowadziłem testy RAM'u i procesora na standardowych taktowaniach no i PASSED.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2011 10:51 przez FeXXer.)

13.01.2011 10:01

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Regularne BSoDy - analiza minidumpa - FeXXer - 13.01.2011 10:01
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Niespodziewane BSODy, logi z BlueScreenView do analizy Namess4 9 1.705 11.02.2014 19:50
Ostatni post: thermalfake
Jak naprawić BSODy w trakcie grania w gry? Deathknife 1 1.665 22.08.2012 00:35
Ostatni post: thermalfake
BSoDy - powrót problemu FeXXer 13 2.101 14.02.2011 04:20
Ostatni post: FeXXer
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.