Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Głośniki i słuchawki - czy mogą grać jednocześnie?

 
Floyd
Młodszy user systemu

Liczba postów: 79
Post: #5

RE: Głośniki i słuchawki - czy mogą grać jednocześnie?


(02.09.2009 09:52)bart napisał(a):  Miałem a właściwie mam podobną sytuację. Sterowniki pod 7 ze strony realteka przysparzały samych problemów, grało tylko stereo a 5,1 trzeszczało i bulgotało. Wymusiłem instalację tych ze strony producenta płyty głównej pod viste i wszystko gra ok. Nie wszystko jest jednak różowo, panel realteka do ustawień ma z połowę tych opcji co pod XP i to bez względu czy zainstaluję te od realteka czy oryginalne. Przez to za każdym razem jak chcę np. oglądać film gdzie dźwięk idzie przez spdif do amplitunera muszę iść do ustawień dźwięku i się przełączać z "głośniki" na "realtek digital audio". Upierdliwe i głupie, nigdy wcześniej tak nie miałem.
^ Ale że tak sie zapytam co to ma związane z tematem?!

Sam kiedyś o tym myślałem, jak kolega wyżej napisał i ja równierz słyszałem że jest możliwość na linuchach zrobić możliwość 2 wyjść audio, natomiast na winie zawsze jest tylko dostępne jedno wyjście na zewnątrz.

W winie się z tym nie spotkałem, chociaż też dużo zależy od dostarczycziela sterowników i jej obługi (wejść, wyjść).

Można spróbować coś takiego osiągnąć mając dodatkowo karte telewizyjną z dołączonym dodatkowym panelem który posiada wyjścia i wejścia av: audio wideo, ale to droga na około. Może jak znajdę chwile to popróbuje w moim staruszku to osiągnąć.

Natomiast google, wygoglowało mi coś takiego: Wygoglowany link.

Jeszcze jest coś takiego, ale nie wiem czy nie masz głośników 5.1 naprzykład, bo jak tylko 2.1 plus słuchawki to starczy:
RE: Głośniki i słuchawki - czy mogą grać jednocześnie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2009 10:05 przez Floyd.)

02.09.2009 10:01

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Głośniki i słuchawki - czy mogą grać jednocześnie? - Floyd - 02.09.2009 10:01
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Kilkniecie obu przyciskow myszki jednoczesnie zupelnie izoluje okno. Mersi 0 1.074 23.05.2016 18:55
Ostatni post: Mersi
Słuchawki grające jednocześnie z głośnikami Ploow 4 3.325 10.01.2016 13:50
Ostatni post: thermalfake
Zepsute wejście Jack. Wbudowane głośniki ucichły. Jak to zmienić? motylski 5 2.638 07.01.2015 15:59
Ostatni post: motylski
Rozwiązany Jak poprawić wydajność notebook'a by wygodnie grać javroox 6 2.902 20.05.2014 16:40
Ostatni post: javroox
Głośniki i Słuchawki odtwarzające to samo. Serbernus 1 2.762 03.05.2014 15:53
Ostatni post: thermalfake
Słuchawki i głośniki w monitorze jednocześnie terrorysta12 4 2.791 09.03.2014 21:53
Ostatni post: terrorysta12
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.