Odpowiedz

Po pół roku system zaczął się zawieszać

 
Mazur1122
Nowy
Liczba postów: 3
Post: #1

Po pół roku system zaczął się zawieszać


Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Na wstępie chciałbym przeprosić za brak polskich znaków, jednakowoż pisze z niemieckiej klawiatury.

A teraz do rzeczy. Użytkuje Windows 7 w wersji professional 32 bit od ponad pól roku i do wczoraj byłem nim zachwycony. Mianowicie od wczoraj mój laptop (HP dv6800), jest nie do użytku. System zawiesza się po jakiś 5 minutach użytkowania. Problem pojawił się nagle, bez wcześniejszych objawów. Co ciekawe system zawiesza się nawet po 5 min przy ekranie logowania(tam gdzie wpisuje się hasło), wiec nie tylko gdy Windows hula w pełni. Nie mogę również odpalić windy w żadnym z trybów awaryjnych, zacina się przy ładowaniu jednego z plików, uruchamia ponownie i wchodzi do normalnego trybu. Z początku obwiniałem bledną aktualizacje, ale po usunięciu jej, nic się niestety nie zmieniło.

Spotkał się ktoś z was z podobnym przypadkiem? Macie jakieś pomysły, poza siłowym formatem? Co prawda niewiele dokumentów trzymam na partycji systemowej, jednak wolał bym nie kopać się z reinstalacja i utrata niektórych danych.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi Uśmiechnięty
Mazur.

PS. niestety nie mam możliwości uruchomienia "w ostatniej poprawnej konfiguracji".

PS2. System jest legalny, nie żaden pirat.

13.08.2010 17:41

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Po pół roku system zaczął się zawieszać - Mazur1122 - 13.08.2010 17:41
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Usuwanie opcji startu systemu: napraw system, przywróć system, uruchom normalnie metronomus 1 2.413 01.01.2016 16:15
Ostatni post: thermalfake
Windows 7 Home Premium - nagle zaczął się dłużej uruchamiać VultureF-16 0 2.039 31.10.2010 10:35
Ostatni post: VultureF-16
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.