Wątek zamknięty

Technisat SkyStar2 & SkyStar HD

 
daniels82
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #10

RE: Technisat SkyStar2 & SkyStar HD


(18.07.2009 23:54)jadwinia napisał(a):  Podczas instalacji sterownika 4.3.3 na Windows 7 wywala mi komunikat :

Sprzęt i sterownik urządzenia należy zainstalować przed instalacją oprogramowania .
Szczegółowe informacje dotyczące procedury instalacji sprzętu znajdziesz w podręczniku użytkownika.

O co tu chodzi??Czy aby wersja 4.3.3 na pewno działa w Windows 7?

Zrobiłem tak: Zainstalowałem wersję 4.4.3 (bezproblemowo) i na nią zarzuciłem wersję 4.4.5 też bez żadnego problemu.Tylko teraz pytanie czemu ta najnowsza nie chciała się zainstalować odrazu??

mialem dokladnie to samo. postanowilem przesiasc sie z XP na win7 i wszystko ladnie pieknie tylko mam problem z zainstalowaniem skystara.
gdy probowalem zainstalowac sterowniki polecane w tym temacie (4.3.3 BETA) to dostawalem dokladnie ten sam komunikat.
w XP jak tak sie dzialo to instalowalem recznie wchodzac do menadzera urzadzen zaznaczajac nieznane urzadzenie i instalowalem sterownik recznie. niestety w win7 po wskazaniu mu katalogu ze sterownikami 4.3.3 BETA system nie potrafil znalezc sterownikow mimo iz zaznaczalem opcje przeszukaj podkatalogi.
nie jestem wielkim asem wiec moze ktos moglby napisac dokladnie krok po kroku jak powinno sie to zrobic zeby system "zobaczyl" te sterowniki.

natomiast pozniej sprobowalem zainstalowac najnowsze sterowniki (bodajze 4.5.0)
uruchomilem instalatora i gdy pasek postepu jego pracy doszedl prawie do konca wtedy system zaczal instalowac sterowniki (a wiec tutaj nie trzeba bylo ich recznie wskazywac)
niestety po kilku chwilach wyskoczyl blad ze urzadzenie moze nie dzialac poprawnie i zwraca kod błedu 10. z sugestia zeby odwiedzic strone producena i sprawdzic co oznacza ten kod. niestety nie znalazlem zadnej listy kodow bledow Smutny
od tego momentu w menadzerze urzadzen nieznane urzadzenie dostalo swoja nazwe czyli technisat.... i znalazlo sie w urzadzeniach sieciowych ale ma przy ikonce znak wykrzyknika oznaczajacy ze cos jest nie tak.

nastepnie probowalem jeszcze z innymi wersjami czyli 4.4.3 i 4.4.5 ale bez efektow.
jesli ktos bedzie mial czas to prosze o pomoc Cwaniak

pozdrawiam

31.07.2009 10:43

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Technisat SkyStar2 & SkyStar HD - daniels82 - 31.07.2009 10:43
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows 7 Media Center i karta SkyStar HD2 z modułem CI daniel 1 4.224 02.11.2009 15:10
Ostatni post: dunedian
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.