Wątek zamknięty

Totalna porażka - wracam na XPka...

 
drNK
Młodszy user systemu

Liczba postów: 95
Post: #6

RE: Totalna porażka - wracam na XPka...


jakubi - to jest twoja opinia, a kazdy ma prawo wyrazic swoja... moj fachowy tekst ; O? proponuje poczytac pare lektur dotyczacych czytania ze zrozumieniem - to moze wiele tlumaczyc... twoj post nie wniosl nic do tematu, a bajerki typu "instaluje wszystko, wszystko dziala" sa tak daremne w twojej wypowiedzi ze przechodza ludzkie pojecie... jak mozna w dwoch zdaniach napisac zarazem ze wszystko dziala a nastepnie pisac ze to wersja beta, wiec wiadomo ze nie bedzie sprawna w 100%. Kocham spojnosc wypowiedzi he ; S?

2099 - i jak dlugo juz tak smigasz? wydaje mi sie ze na 32 bitach tez polowa moich problemow by odpadla... zawsze uzywalem bestplayera czy subedita (subedit np nie dziala w 'sewen' wiec zostal sie bestplayer)

lc0one - oburzenia? nie rozumiem? w ktorej czesci mojego tekstu napisalem ze jestem oburzony? nie porownuje a jedynie dalem punkt odniesienia zeby dac odczucie jaki ten system (na razie w fazie testow) jest mierny... czy uwazasz ze za kazdym razem mam pisac w nawiasie ze chodzi mi o system ktory jest w fazie testow i oczywiscie rozumiem ze za 5 lat bedzie super ekstra swietnie kompatybilny ze wszystkim mozliwym softwarem na kuli ziemskiej? SMUTNE.
Tutaj kolejny zalosny tekscik w stylu "chciales sie pochwalic?" widocznie nie umeisz czytac ze zrozumieniem jak twoj kolega jakubi, przeanalizuj moj tekst jeszcze raz a MOZE uda ci sie cokolwiek zrozumiec bo jak narazie 'to nie rozumiem twojego sposobu wypowiedzi' - probujesz mnie pouczyc? sprowadzic na dobra droge? oczkujesz ze napisze "tak masz racje, przepraszam?" wnioskuje ze miales problemy w przeszlosci i starasz sie nadrobic to wypisujac glupoty na internecie Uśmiechnięty bardzo rozbawiles mnie juz z samego rana Cwaniak
Wracajac do sedna... to ze system nie dziala kompatybilnie i sprawnie TO TAK - oznacza ze jest scierwem... system ma umilac korzystanie z komputera a nie umozliwiac rozwiklanie zagadek niczym szerlok holmes, idac twoim tokiem rozumowania, normalna osoba o przecietnej znajomosci informatyki czy obslugi systemow operacyjnych nie ma najmniejszej szansy na pomyslne uzytkowanie systemu windows Seven tak? - pomysl troszke BLAGAM... tak wiec zycze szczescia i lepszego czytania ze zrozumieniem Cwaniak

herbiedeejay - super ze sie pochwaliles co u ciebie dziala ale fakt jest faktem ZE JESLI CHODZI O MNIE i o moj temat to w moim przypadku kaspersky dziala TYLKO czasami... a w 30% po prostu sie zawiesza, badz jest przyczyna zawieszenia sie calego systemu.
skype - jak czesto rozmawiasz? po 4 godziny dziennie? nie sadze...
Akurat opera ze wszystkich programow jakie napisalem dziala w sumie dobrze, ale po glebszej analizie - niektore skrypty java, obsluga skryptow activeX czy odtwarzaczy medii online potrafi dac w skore...
NAJWIEKSZYM ABSURDEM JAKIM SLYSZALEM jest stwierdzenie ze nie ma zadnych problemow z grami na windowsie sev. w fazie testow... jak mozna okreslic system W FAZIE TESTOW jako zero problemowy jesli chodzi o kompatybilnosc z najwiekszym testem kompatybilnosci systemow - GRAMI : O nie mowie juz o samym odpalaniu bo tutaj wystarczy zmienic 2 opcje czy zrobic 3 ruchy, ale po prostu gry chodza tragicznie... albo nie da minimalizowac, albo gry chodza gorzej niz na spektrum, jest tez opcja ze w ogole nie zobaczymy obrazu gdyz SYSTEM W FAZIE TESTOW nie potrafi rozczytac zaawansowanych ustawien gry.

jedyna sensowna wypowiedz ktora nie zawiera bzdur to wypowiedz uzytkownika 2099. A podejrzewam ze po moim poscie znowu posypie sie falanga bezsensownych postow z udzialem wyzej wymienionych autorow, ale juz nawet nie bede na nie odpowiadal bo w wiekszosci przypadkow wystarczy napisac "czytaj ze zrozumieniem". W sumie przyznaje - czego moglem sie spodziewac wchodzac na oficjalne forum windowsa7, ale zabawne, ze tylko w polsce sa tacy fanboye danych produktow, zapatrzeni na jedna rzecz i nie dopuszczajac nawet cienia prawdy ze system jest W FAZIE TESTOW (pozdrawiam lc0ne) i nie potrafi poradzic sobie z prostymi rzeczami jakimi sa zainstalowanie i obsluga zwyklego programu do rozmowy glosowej. S M U T N E

nie moge sie powstrzymac: najlepszy tekst usera lc0one "Chcesz się pochwalić sprzętem?" - to nie ja trzymam w sygnaturce szczegolowe dane na temat swojego komputera ;DDDD dobry motyw tez z absurdem "liczne bledy i...." nie byles lubiany na podworku prawda? starasz sie zaistniec Cwaniak?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2009 13:33 przez drNK.)

23.07.2009 13:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Totalna porażka - wracam na XPka... - drNK - 23.07.2009 13:24
RE: Totalna porażka - wracam na XPka... - draxterix - 23.07.2009, 17:56
RE: Totalna porażka - wracam na XPka... - draxterix - 23.07.2009, 20:10
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wracam do Visty... KubaXP 5 3.778 10.07.2009 18:31
Ostatni post: matii44442
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.