Odpowiedz

[News] Windows 7 kontra reszta świata

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #6

RE: Windows 7 kontra reszta świata


(01.03.2010 15:44)ihatebuffering napisał(a):  Tak oczywiście na linuxa nie ma wirusów itp bla bla bla . A wiecie czemu ? Bo ma go tylko chyba 1 z groszami % PC . Rzadko która firma ma Linuxa i co haker niby miał by wykraść dane ze linuxa ? Zdjęcia rodzinne lub muzykę ? A na widowsie wszystkie firmy trzymają np ważne projekty z PS 3dsmax , publikacje do druku itp. Jak by linux był na 50 % PC to było by tyle samo wirusów. Wiem że zaraz ktoś powie że przez sam kernel linux jest bezpieczniejszy itp ale i tak haker sobie poradzi to tyle Zadowolony A propo włączania to linux pewnie się włączy szybciej ale pewnie jakaś modowana wersją która jest licha Zadowolony Jeśli ktoś nie dba o win i nie skonfiguruje go to potem może i się włącza 5 min ale u mnie trwa to około 50 s przy dość wolnym dysku i wolnych ramach. Nie mówię że linux jest be, na pewno jest stabilniejszy ale ja wymagam od systemu 100 % kompatybilności i funkcjonalności. A te info że linux startuje w mniej niż 1 s tak szczerze co to ma do zwykłego OS ? Nie widzę sensu zamieszczania tego neewsa.

Zgadzam się w 100% Zacieszacz

Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł

01.03.2010 16:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 kontra reszta świata - slawektor - 01.03.2010, 13:17
RE: Windows 7 kontra reszta świata - Lalik - 01.03.2010 16:24
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News Windows 8 kontra Windows 7. Który system jest lepszy? HrabiaHodon 11 8.419 13.08.2012 09:43
Ostatni post: Paweloss
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.