Wątek zamknięty

Błąd przy bootwaniu intalacyjnego pendrive z Windows 7 - Mrugająca kreska.

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #10

RE: Błąd przy bootwaniu intalacyjnego pendrive z Windows 7 - Mrugająca kreska.


(26.11.2014 22:34)Ferdo napisał(a):  Płyta może i zabytek lecz sprawna, a MSI UPDATE 6 twierdzi, że mam zaktualizowany BIOS.

Czy ja napisałem, że niesprawna ?
Jest na tyle zabytkowa iż instalacji z pendrive'ów może być utrudniona lub wręcz niemożliwa za względu na przestarzałe oprogramowanie biosu.
Robiłem tysiące instalacji na różnych konfiguracjach gdyż trudzę się tym nie tylko hobbistycznie w porównaniu z innymi którzy takie rzeczy robili może kilka razy tylko na tym co mieli pod ręką.
Jestem starej daty użytkownikiem i nie sprawdzam wersji biosów przez aplikacje tylko patrzę to co mi wypluwa POST i wtedy patrze na stronę supportu z wsadami czytając dodatkowo co wprowadza kolejny numerek.


Cytat:Nie rób ze mnie idioty i wiem co to jest hdd i inne, wiec nie wiem jak można to pomylić.
Dam Ci wskazówkę, bo mój Pen mam opisany, nawet w Biosie.
Jakbym był idiotą i nie wiedział nawet co to jest mbr to wtedy mógłbyś coś stwierdzić.

To, że jest rozpoznany w to nie wątpię. Nie mam tylko potwierdzenia czy na 1000% wykonuje się boot z pendrive'a a nie z czegoś innego.

Cytat:Napisałem już, że zrobiłem prawie wszystko by ruszył kreator w pierwszym pościa, a Ty mi tu o f11 piszesz.

Odpisujesz wymijająco, nie odpowiedziałeś dokładnie na ciąg poleceń o które prosiłem. Ja nie siedzę po drugiej stronie aby od razu stwierdzić co się dokładnie dzieje więc zadaję logiczny ciąg do wykonania. Albo zaczniesz współpracować albo ja olewam sprawę bo mi szkoda czasu żebym go trwonił.
Napisałem wyraźnie - sprawdź ten pen czy bootuje na innej konfiguracji (najlepiej starszej) - to nie.
Napiszę dlaczego komuś się wydaje iż zawsze robił tak samo "wypalanie obrazów" to musi działać. Moja odpowiedź jest taka iż nie musi. Bawiłem się penami przy instalacji bootowalnych linuxów innych bootowalnych ścierw. Używałem do tego typu akcji różnych narzędzi. Zdarzało się po zaaplikowaniu obrazu Win 7 dedykowanym narzędziem ms'a, pendrive nie był bootowalny.
Chciałbym także wreszcie zobaczyć zrzuty ekranowe tego co się właściwie znajduje na tych dyskach twardych - najlepiej z aplikacji bootowalnej do partycjonowania.

Cytat:Fajnie by było jakbyś mógł podać rozwiązanie tego czemu miga kreska biała podczas bootowaniu z pena.

To nie jest migająca kreska tylko kursor.
Jest weekend, możesz przejrzeć forum msi albo zadać pytanie przez formularz.
https://forum-en.msi.com/
https://register.msi.com/

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

29.11.2014 20:19

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Błąd przy bootwaniu intalacyjnego pendrive z Windows 7 - Mrugająca kreska. - thermalfake - 29.11.2014 20:19
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z instalacją Windows 7 błąd 0x0000007e skyline1991 21 17.912 05.11.2016 17:49
Ostatni post: cowboyjohn
Windows 7 nie uruchamia się po przerwaniu aktualizacji,błąd 50, pomieszanie dysków? Vaka 0 1.780 15.05.2016 21:59
Ostatni post: Vaka
Problem ze świeżą instalacją Windowsa z bootowalnego pendrive kurajmo 1 1.698 21.02.2016 10:51
Ostatni post: thermalfake
Problem przy instalacji Windows 7 nicolause1 3 3.521 10.12.2015 11:49
Ostatni post: thermalfake
Problem z instalacją Windows 7 - błąd 0xc00000e9 deviex123 3 2.041 26.11.2015 23:03
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Problem instalacja Windows 7-błąd 0xc00000e9. mowiksh 6 3.630 23.11.2015 01:10
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.