Wątek zamknięty

Kupno samego klucza produktu Windows 7

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #21

RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7


W tym sęk ze wisiałam na telefonie w tym sklepie i wyraźnie powiedział, że nie można, rób jak chcesz ja kupiłam oema ms tez odpisał, że do uaktualnienia jest potrzebna wcześniejsza wersja box ja owej nie miałam, swoją drogą skoro się już tak upierasz napisz do MS odpiszą ci wyraźnie poza tym nawet jakby tak było jak mówisz skoro instalowała by się jako oem to i tak na innym kompie już go nie zainstalujesz (bez kombinacji) wiec po co płacić za oem 700 zł skoro można go mieć za 400 Uśmiechnięty)


Którą wersję Windows 7 wybrać?
•Wersja BOX -jest to pełna wersja, nie wymaga posiadania wcześniejszej wersji systemu. Możesz zainstalować ją i odinstalować dowolna ilość razy na różnych komputerach, jednakże w danym momencie może być zainstalowana tylko na jeden stacji roboczej.
•Wersja BOX Uaktualnienia Od wersji BOX różni się ceną, jest tańsza oraz obowiązkiem posiadania wcześniejszej wersji systemu Microsoft np Windows Vista BOX.
•Wersja OEM - jest najtańszą wersją, nie wymaga posiadania wcześniejszej wersji Microsoft Windows. Jedyną różnicą w stosunku do wersji BOX jest to, że w czasie aktywacji jest ona przypisywana na zawsze do komputera na którym jest instalowana, nie można przenieść jej na inna stację roboczą.

Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009 22:55 przez Lalik.)

30.12.2009 22:46

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7 - Lalik - 30.12.2009 22:46
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Kupno systemu - laptop HP 4525s lee 90 8 3.775 13.12.2010 20:11
Ostatni post: lee 90
Legalny zakup samego nośnika Windows 7 alco81 6 10.182 26.02.2010 10:55
Ostatni post: jakubi
Kupno nowego Windows 7 diablo-82 8 5.650 13.02.2010 12:30
Ostatni post: sir-greg
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.