Odpowiedz

Jest dostęp do internetu, lecz system ma problemy

 
Magnetar
Ekspert
Liczba postów: 727
Post: #12

RE: Jest dostęp do internetu, lecz system ma problemy


Zapomniałem że wcześniej wyłączyliśmy interfejs virtualbox dlatego nie będzie on widoczny w tabeli routingu także żeby sprawdzić czy on tam jest musisz użyć innego polecenia
Kod:
netsh interface show interface
albo wejść tutaj i zobaczyć czy jest tam ten interfejs
   
przypuszczam że go tam nie ma już choć dla spokoju ducha sprawdź..

Reasumując:

Obecnie konfiguracja sieci nie odbiega od normalnego Windowsa, w zasadzie cały problem sprowadza się do tego że on nie rysuje mapy połączenia w Centrum sieci... mimo iż ma aktywne połączenie. Być może rozwiązanie jest banalne, ale mnie nic nie przychodzi do głowy. Nie wiem jaka usługa odpowiada za tę funkcję, a nawet jeślibym wiedział to i tak przypuszczam że jest to bardziej skomplikowane i nie chodzi tylko o samą funkcję rysowania sieci. Gdzieś po drodze miałeś jakąś awarię. Można by jeszcze przejrzeć dziennik zdarzeń może jest tam coś ciekawego, tylko ja Ci tego nie zrobie, bo od jutra będę zajęty.
Zapisz dziennik zdarzeń do pliku i udostępnij na jakimś darmowym serwerze z którego będzie można go pobrać. Poproś użytkownika Thermalfake może on to przejrzy ewentualnie poprowadzi dalej diagnostykę / naprawę.

Pobaw się połączeniami, rozłącz wifi podłącz się kablem, zobacz czy zacznie rysować sieć.

Obiekt zwarty gwiazda neutronowa lub hipotetyczna gwiazda kwarkowa, posiadający bardzo silne pole magnetyczne, emitujący w sposób regularny pulsy lub nieregularny błyski gamma oraz promieniowanie rentgenowskie. Wiki

27.05.2013 23:30

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jest dostęp do internetu, lecz system ma problemy - Magnetar - 27.05.2013 23:30
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Dostęp do sieci firmowej i jej zasobów spoza lokalizacji martok 2 1.482 28.12.2016 10:56
Ostatni post: martok
[Trudny Problem] Internet podłączony z telefonu. Działa lecz przeglądarki świrują Eremita20 0 1.165 21.11.2016 07:22
Ostatni post: Eremita20
Połaczenie Wi-Fi, Brak dostępu do internetu lub ograniczony dostęp do internetu... Sliderr 0 3.447 09.09.2015 23:59
Ostatni post: Sliderr
Problem: Ograniczony dostęp + łączenie z dwiema sieciami jednocześnie Lavater 1 1.594 12.07.2015 11:55
Ostatni post: thermalfake
Ograniczony dostęp na każdym WiFi linkos 2 3.158 04.02.2015 16:51
Ostatni post: linkos
WiFi Ograniczony dostęp od jakiegoś czasu jazmorusek 0 2.092 03.01.2015 13:12
Ostatni post: jazmorusek
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.