Wątek zamknięty

Win7 -> WinXP - problem z udostępnianiem poł. sieciowego, połączenie znika

 
liquid
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #7

RE: Win7 -> WinXP - problem z udostępnianiem poł. sieciowego, połączenie znika


Witam. Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale nie miałem dostępu do tych kompów żeby cokolwiek jeszcze sprawdzić i opisać. Z tego co mi się wydaje to chyba pingi działały między maszynami. A odnośnie konfiguracji to musi być błędna, bo nie widzę innej możliwości. No ale jak mogę jeszcze inaczej udostępnić tego neta używając do tego ICSa ? (nie mowie o instalowaniu jakichś dodatkowych programów proxy czy cos). Na XPku sieciówke ustawiłem jako automat pobierający adres tak jak z DHCP, wpisywałem też na stałe podając zarówno gateway jak i DNSy jako IP sieciówki na W7 która daje Neta XPkowi, ale no wciąż jest to samo. Net działa kilkanaście minut a później znika. Na razie zrobiłem sobie skrypcik i zapisałem jako .bat aby mi restartował tego ICSa co 5 min., aby komp XPka miał ciągle neta, ale to i tak jest pośrednie rozwiązanie i nie zawsze działa to tak jak należy. Od czasu do czasu na XPku i tak brakuje neta Uśmiechnięty XPek byl przeinstalowywany dodatkowo (nie z tych powodów, ale po prostu bo już mu się należało Uśmiechnięty) ale to i tak nic nie zmieniło. W7 też nie jest pierwsza instalką na moim komputerze, ale jednak coś musi być nie tak z konfiguracją, tylko że jeszcze nie doszedłem do tego co to jest. Poza tym szukając po necie, znalazłem identyczny problem na jakimś zagranicznym forum. Ale odpowiedzi nie znalazłem Uśmiechnięty Pozdrawiam

Ps. Grupa robocza jest ta sama, pomimo tego że przy udostępnianiu NETA znaczenia nie ma, ale tak w razie czego dopisze, że są takie same.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.12.2009 13:39 przez liquid.)

20.12.2009 13:37

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Win7 -> WinXP - problem z udostępnianiem poł. sieciowego, połączenie znika - liquid - 20.12.2009 13:37
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Jak włączyć połączenie z routerem, gdy się wyłączy radio wireless. greblinka 3 2.054 11.02.2017 23:07
Ostatni post: LadyInBlue
Karta Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter mówi że jest połączenie a go nie m gorbisyn 0 1.498 15.09.2016 15:15
Ostatni post: gorbisyn
nieznane połączenie w mapie sieci Refax 0 1.107 13.09.2016 19:28
Ostatni post: Refax
karta sieciowa połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu ip kotek2112 1 2.323 25.07.2016 16:55
Ostatni post: dyzio2
Jak naprawić problem z kartą sieciową kiedy połączenie kabla nawet nie jest wykrywane Pawlo244 2 2.876 20.04.2016 13:02
Ostatni post: Pawlo244
Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP Arti9418 2 2.596 10.03.2016 16:41
Ostatni post: Arti9418
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.