Wątek zamknięty

Windows 7 zawiesza się po zalogowaniu

 
crypto
Nowy
Liczba postów: 7
Post: #1
Lightbulb 

Windows 7 zawiesza się po zalogowaniu


Witam
Mam mały przeogromny problem.
Mój kochany Windows 7 włącza się jedynie do momentu panelu logowania. Po wpisaniu hasła i użytkownika po chwili dosłownie zawiesza się (wiadomo, bo to kółko kursora przestaje się mienić). Pomyślałam, że skorzystam z opcji przywracania systemu ale raczej nie tworzył mi plików więc to nie zadziałało. Spróbowałam opcję naprawy bez płyty, stwierdził, że nic ciekawego, nie da sobie rady itp, skanowałam nawet pamięć...
Nagrałam kilka płyt z 7 (key mam z uczelni) i z płyty mi bootowanie się zatrzymuje (biały migający nawet 30min kursor). Płyta na 100% powinna pójść dalej bo sprawdziłam na tym komputerze. Sprawdzałam czy zbootuje mi knopixa ale nawet go nie zauważył. Zbootował natomiast bootowalnego antywirusa aviry, niestety bez systemu internet mi nie pójdzie więc skanowalam nieaktualnym. Dodam jeszcze, że tym nieszczęsnym komputerem jest laptop asus k50ab. Ustawień w biosie tyle co ślimak nasrał. Kombinowałam z ide->ata czy jakoś tak, nie startuje mi nawet XP (też go nie widzi). Nie mam zielonego pojęcia już co sprawdzać.

Edit1 po odpaleniu z wierszu poleceń z narzędzi naprawiania instalki 7, system przestal się w ogole ładować. Próbowalam zrobić "uaktualnienie systemu" bo opcji "napraw" nie zrobili ale tylko wyskoczyło mi "wyjmij płyte, restartuj,wloz" i w sumie zrozumiałam tyle, że zadziała z pod odpalonego systemu. Nadal jednak wolałabym naprawić obecny system a nie stawiać nowy. Zwłaszcza ze kopiowanie z wiersza nie jest zabawne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2012 15:50 przez crypto.)

16.07.2012 16:55

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 zawiesza się po zalogowaniu - crypto - 16.07.2012 16:55
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Laptop zawiesza się na "zapraszamy" demooolka 0 1.488 01.09.2016 15:25
Ostatni post: demooolka
mam problem z GParted.. zawiesza się zawsze w tym samym momencie czuk 0 1.042 07.07.2016 14:54
Ostatni post: czuk
Brak możliwości działania po zalogowaniu się do systemu BLADE 2 1.229 19.12.2015 19:21
Ostatni post: BLADE
Zawiesza się aktualizacja systemu JurandLodz 1 2.594 14.09.2015 20:52
Ostatni post: thermalfake
Instalacja Windows 7 home premium 64 zawiesza sie na "Instalacja aktualizacji" kubsonow 1 2.510 29.08.2015 12:21
Ostatni post: thermalfake
System zawiesza się podczas uruchamiania po pierwszej instalacji. icemann 3 1.496 19.06.2015 22:45
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.