Wątek zamknięty

Jak skopiować pliki bez możliwości całkowitego włączenia systemu (blue screen)

 
cedriK~
Wdrażany
Liczba postów: 22
Post: #13

RE: Jak skopiować pliki bez możliwości całkowitego włączenia systemu (blue screen)


Cytat:W Victorii idziesz do zakładki Health a potem Test i rozpoczynasz test powierzchni sektor po sektorze.
Nie widzę tam zakładki Health, ale w Test dałem start i robiło się 'coś' 2 godziny, te jakby paski skończyły spadać na 73.8% i dalej już nic.

Cytat:Na dysku partycje mogą być podstawowe albo rozszerzone (a na nich dyski logiczne). NTFS to system plikowy na partycji w której przechowuje się dane. Mylisz pojęcia.
Sory, pomieszałem. Cały czas się zastanawiam czy nie sformatować jednej partycji żeby na niej drugiego Windowsa zainstalować, chyba że dalej coś mylę.
A właśnie, gdybym podpiął mój dysk u kogoś kto ma też na sata wejście to będą wtedy w stanie przekopiować pliki?

Cytat:Ponad w instalatorze Win 7 tak jakby brakuje jednej partycji (Dysk 0 Partycja 1) lub została ukryta ponadto jej wielkość to nie standardowe 100MB tylko 128MB. Więc w przeszłości coś na tym dysku musiało być robione.
Gdyby się udało (spróbuj raz jeszcze hirens'a albo inny pakiet) pozrzucaj wszystkie dane, za pomocą narzędzia w instalatorze Win 7 (shift +f10) diskpart wyczyść cały dysk (polecenie clean) i na koniec dla pewności konwersja z GPT na MBR.
Tu może ja Cię w błąd wprowadziłem, bo na zdjęciu Dysk 0 Partycja 1 (10 Mb) jest tylko scrollnięte, że nie widać. Z dyskiem w sensie fizycznym nie było nic robione, w biosie etc też nic nie kombinowałem prócz bootowania, cały komputer kupiłem przed wakacjami.
O jakie dane Ci chodzi? Jeżeli o te moje pliki to cały czas chcę się do nich dostać, to próbuję - bezskutecznie.

Cytat:Jeśli zmieniałeś tryb pracy kontrolera SATA lub resetowałeś ustawienia BIOSU tzw Sata Mode IDE <-> AHCI to zmień na taki jaki był, być może dlatego masz problem.
Nie robiłem nic z tych rzeczy, nie wiem gdzie jak i co nawet. Chyba nie ma możliwości, że coś takiego się samo ustawiło.


Załączone pliki Miniatury
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2011 11:31 przez cedriK~.)

13.11.2011 09:06

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak skopiować pliki bez możliwości całkowitego włączenia systemu (blue screen) - cedriK~ - 13.11.2011 09:06
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Jak masowo otagować pliki mp3 by w tagach zawarte były ich nazwy własne - każda inna? eighteen18 0 935 01.11.2016 14:39
Ostatni post: eighteen18
Zawieszanie się PC podczas pracy- Blue screen TheKordulka 0 1.064 16.06.2016 19:49
Ostatni post: TheKordulka
Rozwiązany Blue Screen Win7 przez uszkodzone urządzenie USB mkolos 3 2.078 09.03.2016 07:24
Ostatni post: mkolos
Rozwiązany Nieczytelne pliki i katalogi mauri 4 1.650 31.01.2016 22:27
Ostatni post: mauri
Jak sprawdzić dokładną wersje Windows 7 bez możliwości jego uruchomienia Anonim0 1 5.971 07.08.2015 22:45
Ostatni post: thermalfake
Jak rozwiązac problem z Blue screenem? macjekkk 6 2.485 01.03.2015 23:01
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.