Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Utracone 2 z 4 partycji - jak użyć TestDisk ?

 
Sanitarium
Wdrażany
Liczba postów: 36
Post: #6

RE: Utracone 2 z 4 partycji - jak użyć TestDisk ?


Ok dzięki - już jestem na etapie ładowania paska, z tego co widzę mogę pierw tylko jedną partycje "odzyskać". Czyli dla drugiej powtarzam całość tak ?

A co do typów partycji - jak je uratuje to rozumiem, że lepiej będzie jak czwartą zmienię na Logiczna ?
Dzięki wielkie.

PS:
Jeszcze zapytam o jedno przy okazji - program pokazał mi w momencie ładowania tego paska wszystkie partycje (2 które są i 2 do odzyskania które nie mają liter) domyślnie zaznaczył partycje F (4 - jedna z tych do już były) oraz E (3 - jedna z zagubionych). Jak chce odznaczyć F to pyta się czy na pewno chce usunąć więc rozumiem iż te dwie widoczne też tam mają być zaznaczone + jedna z niewidocznych do uratowania ?

PS2:
Teraz przeczytałem i zaraz wrzucę zrzut z diskmgmt.msc

PS3:
Sprawdziłem diskmgmt.msc - tam widoczne są wszystkie cztery partycje, jednak przy tych dwóch środkowych (2 i 3) nie ma liter i żadnych informacji prócz rozmiaru. Nie mogę nadać im litery, mogę usunąć, oznaczyć jako aktywną itp. ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2011 23:39 przez Sanitarium.)

05.11.2011 23:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Utracone 2 z 4 partycji - jak użyć TestDisk ? - Sanitarium - 05.11.2011 23:24
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Niewidoczne partycje nawet w "zarzadzanie dyskami" oraz w programie testdisk maniuprusin 2 5.498 22.08.2011 02:09
Ostatni post: maniuprusin
Testdisk - zapisywanie plików w folderach a nie pojedyńczo patrycy 0 2.771 08.09.2010 20:54
Ostatni post: patrycy
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.