Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Utracone 2 z 4 partycji - jak użyć TestDisk ?

 
KUKA1
Młodszy user systemu

Liczba postów: 124
Post: #5

RE: Utracone 2 z 4 partycji - jak użyć TestDisk ?


(05.11.2011 22:51)Sanitarium napisał(a):  Chętnie użyje EASEUS Partiton Recovery tylko jakbym mógł jakiś opis "step by step" prosić co tam zrobić bo nie chce eksperymentować, mam tam trochę ważnych danych i nie mogę też teraz na format sobie pozwolić bo muszę skończyć projekt itp.

A co do samych partycji - chodzi Ci, że za dużo Podstawowych ? Czyli te 3 pierwsze zostawić Podstawowe a czwartą jako Logiczną ?
No i nie wiem właśnie w czym jest konflikt itp.
Pierwsza ma być gwiazdka czyli Primary Bootable, a reszta jak chcesz, tylko pamiętaj że maksymalnie możesz ustawić trzy primary licząc też tą pierwszą czyli Primary Bootable.
Ściągnij sobie Easus Stąd zainstaluj, odpal wciśnij Next, wybierz dysk i wciśnij Next, wybierz search unallocated space daj Next> wybierz Fast daj Next> Poczekaj aż pasek na dole się załaduje, wybierz partycje które chcesz przywrócić i daj Proceed.

Edit:możesz przejrzeć pliki z tych partycji - wciśnij 2x lewym na wybraną partycje, raczej nie przywracaj tych co piszę Lost.
Wciśnij logo windows + R i wklep diskmgmt.msc, pokaż nam jak wygląda obecna struktura partycji, może one wcale nie są usunięte, tylko zwyczajnie ukryte ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2011 23:28 przez KUKA1.)

05.11.2011 23:18

Róża Podziękowania od: Sanitarium
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Utracone 2 z 4 partycji - jak użyć TestDisk ? - KUKA1 - 05.11.2011 23:18
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Niewidoczne partycje nawet w "zarzadzanie dyskami" oraz w programie testdisk maniuprusin 2 5.498 22.08.2011 02:09
Ostatni post: maniuprusin
Testdisk - zapisywanie plików w folderach a nie pojedyńczo patrycy 0 2.771 08.09.2010 20:54
Ostatni post: patrycy
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.