Odpowiedz

Win 10-problem z klawiszami mutimedialnymi oraz pocztą

 
kallvista
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #1

Win 10-problem z klawiszami mutimedialnymi oraz pocztą


Witam

Od jakiegoś czasu mam ogromy problem z kalwiszami multimedialnymi na klawiaturze. Posiadam zestaw Logitech mk 330, mam zainstalowany aktualny setpoint do niego, jednak od około tygodnia, gdy naciskam jeden z klawiszy multimedialnych np: odpwiadających za przyciszanie, podgłaszanie lub włączanie przeglądarki, oprócz tego że się przycisza, czy włącza się przeglądarka, włącza się również poczta windows 10 ( jednak nie zawsze za każdym razem, czasem kilka razy jest dobrze, żeby potem znowu włączyła się poczta po naciśnięciu klawisza multimedialnego ). Jest to bardzo uciążliwe, szczególnie podczas gier czy oglądania filmów, ponieważ włączenie się poczty powoduje minimalizowanie obecnie odpalonego programu, czy gry. Próbowałem odinstalowywać setpoint (gdy go odinstalowałem, kiedy nciaskałem jeden z klawiszy multimedialnych, to sytuacja była taka sama, jak z zainstalowanym), oraz grzebać w ustawieniach aplikacji w windowsie, jednak nie przynisoło to rezultatu. Czy ktoś ma może pomysł jak roziwązać ten problem ?

Pozdrawiam oraz proszę o pomoc

16.07.2016 12:06

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Seba33
Wdrażany
Liczba postów: 12
Post: #2

RE: Win 10-problem z klawiszami mutimedialnymi oraz pocztą


a zmieniałeś porty usb?, u mnie pomogło, bo okazało się, że to port miał zwarcia, poza tym klawiatury Logitecha czasem gubią sygnał

Chwilówki online

16.11.2016 17:44

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z stabilnością obrazu oraz wydajnością komputera liveboxtosyf 8 2.016 08.11.2015 21:44
Ostatni post: liveboxtosyf
Rozwiązany Program antywirusowy oraz sterowniki Mario14125 8 3.171 09.12.2010 21:22
Ostatni post: Mario14125
Microsoft Windows XP Professional SP 2 - aktualizacja do SP 3, oraz dobór sterowników Mario14125 10 6.164 12.08.2010 12:21
Ostatni post: Mario14125
Windows XP "Koło Śmierci" oraz inne dziwne problemy bartholo 4 3.009 27.07.2010 14:17
Ostatni post: bodziulla
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.