Wątek zamknięty

"Program przestał działać." Two Worlds / Magicka

 
wpb92
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #1

"Program przestał działać." Two Worlds / Magicka


Witam

Mam problem z uruchomieniem 2 gier, mianowicie: Two Worlds [instalacja wrzucała od razu wersję finalną] oraz Magicka.
Problem ten pojawił się u mnie dosyć niedawno [jakiś tydzień temu przy pierwszym uruchomieniu Two Worlds, a potem po przesiąściu się na Magickę (również pierwsze uruchomienie) jako gry zastępczej na czas rozwiązania problemu we własnym zakresie (co się nie udałoSmutny); wcześniej przy grach nie występował - przeleciało kilkanaście tytułów od kiedy zainstalowałem siódemkę, a sprzętu i oprogramowania nie upgrade'owałem - poza tym co się samo upgrade'owało].
Przeczytałem już kilka tematów na ten temat - odnośnie zmiany ustawień dźwięku, oprogramowania monitora, karty graficznej, gryzących się RAM, oraz kilku tematów nierozwiązanych [taki wniosek mi się nasunął czytając je]...
I tak: aktualizacja sterowników monitora, karty graficznej, bądź grzebanie z dźwiękiem według porad z w.w tematów nie usunęły problemu, RAM mam 2 kości po 2GB [dokładnie takie same - a o ile dobrze pamiętam z tematu o RAMie, problem był, że kości się różniły wielkością], zmiana zgodności na XP, czy Vistę również nie przyniosła skutku... Co dziwniejsze inne gry jak Wiedźmin 2, czy Dragon Age uruchamiają się bez problemu, a gry zainstalowane po wystąpieniu tego problemu, również otwierają się bez problemowo.
Zaznaczam, iż grywam w oryginalne wersje tychże gier - ale w walce z tym problemem próbowałem nawet scrackować oryginał [co z resztą też nie pomogło], upgrade'owałem do najnowszych wersji, czy nawet downgrade'owałem je z wersji finalnej na wcześniejsze [skutki bez zmian]. Reinstalacja tych gier prowadzi do tego samego problemu - "Program przestał działać."

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu oraz z góry dziękuję za wyrozumiałość.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2011 22:39 przez wpb92.)

31.08.2011 22:33

Znajdź wszystkie posty użytkownika
wpb92
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #2

RE: "Program przestał działać." Two Worlds / Magicka


Jakakolwiek pomoc / porada co z tym [można] zrobić?

13.09.2011 18:57

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem - Program przestał działać (gra Mr.Robot) piotr32 0 1.851 17.04.2016 07:00
Ostatni post: piotr32
Instalator - program przestał działać FilipPL 0 2.023 24.11.2015 12:41
Ostatni post: FilipPL
Program przestał działać. FIFA 16 - próbowałem wszystkiego - daję dokładne dane błędu xolex 0 6.250 27.09.2015 18:19
Ostatni post: xolex
Jakie gry będą działać na moim komputerze? Ruda1962 14 4.247 20.11.2014 20:44
Ostatni post: thermalfake
"Program Dragon Age: Początek przestał działać" DeeLoc 0 3.973 07.02.2014 02:08
Ostatni post: DeeLoc
Program przestał działać - co zrobić ? tarkki21 4 11.013 21.10.2013 17:38
Ostatni post: tarkki21
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.