Wątek zamknięty

GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)

 
Antix
Młodszy user systemu
Liczba postów: 59
Post: #1

GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


Witam mam problem z rozdzielczością monitora ponieważ w grze np.metin2, gta vice sity obraz nie jest na cały ekran a jak ustawiam w opcjach gry to tez nic nie daje mam kartę GeForce 9400 GT oraz zainstalowane najnowsze sterowniki ze strony producenta dodam tez ze gra transformers chodzi na pełnym ekranie co moze byc przyczyna tego starsze gry??


I jeszcze jedno może ktoś napisać czy można by było odtwarzać filmy rmvb w WMP 12??
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 02.04.2011 17:03 przez ihatebuffering:

Zasady pisowni na naszym forum określa: Regulamin - §2 Treści na forum pkt.7. Wypowiedzi piszemy w języku polskim używając (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Popraw.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2011 22:44 przez Antix.)

01.04.2011 22:42

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Illidan
Ekspert

Liczba postów: 1.024
Post: #2

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczoscią monitora (gry)


Przyczyną może być że Starsze gry były pisane pod DirectX 9c i problem może powodować brak jakiejś biblioteki.Zaktualizuj DirectX 9c
http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Prog...12667.html
Albo poszukaj DirectX na płytce z grą i z tąd spróbuj zainstalować.Druga sprawa,to kliknij prawym na skrót do gry,z menu wybierz Właściwości i w oknie Właściwości >> Zgodność , zaznacz Uruchom ten program w trybie zgodności z Windows XP (Service Pack 3) .
W WMP 12 bez problemu odtworzysz pliki RMVD,musisz tylko zainstalować odpowiedni kodek,czyli Real Alternative :
http://www.instalki.pl/programy/download...ative.html


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2011 02:29 przez Illidan.)

02.04.2011 02:27

Róża Podziękowania od: ara9al
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Antix
Młodszy user systemu
Liczba postów: 59
Post: #3

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


zainstalowałem ten DirectX 9c ale nie pomógł probowałem również uruchomić w trybie zgodnosci ale nadal to samo może ma ktoś jeszcze jakąś rade nie lubie grać na małym ekranie
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 02.04.2011 17:06 przez ihatebuffering:

Zasady pisowni na naszym forum określa: Regulamin - §2 Treści na forum pkt.7. Wypowiedzi piszemy w języku polskim używając (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Popraw, w przeciwnym razie wątek poleci do kosza.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2011 20:12 przez Antix.)

02.04.2011 13:14

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Illidan
Ekspert

Liczba postów: 1.024
Post: #4

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


Może spróbuj tak,uruchomisz grę,jak będzie w w oknie naciśnij Alt + Enter by dać pełny ekran.


02.04.2011 16:53

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Antix
Młodszy user systemu
Liczba postów: 59
Post: #5

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


niestety nie działa widać trzeba sie będzie przyzwyczaić do małego ekranu

02.04.2011 20:14

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dystrykt
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #6

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


Witam mam problem z grami gdyż za każdym razem kiedy uruchamiam jakąś grę mam szary ekran .

02.09.2011 13:31

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Illidan
Ekspert

Liczba postów: 1.024
Post: #7

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


Dystrykt na początek podaj jaką masz kartę graficzną i czy masz zaktualizowany sterownik do niej?Dlaczego nie założysz nowego wątku tylko podpinasz się pod czyjś?Czyli obojętnie jaką grę uruchomisz to masz szary ekran czy może jest to problem z konkretnymi tytułami?Coś jeszcze dzieje się z komputerem czy masz tylko ten problem?


02.09.2011 15:05

Róża Podziękowania od: ara9al
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ara9al
Wdrażany
Liczba postów: 13
Post: #8

RE: GeForce 9400 GT - problem z rozdzielczością monitora (gry)


co do Pierwotnego tematu proponuję wejść w ustawienia najpier jeżeli chodzi o grę GTA VC bo Nvidia nie ma problemu z grą tylko ustawienia lub ewentualnie system. a co do Metin2 odpal Metin 2 Config lub Config.exe o ile dobrze pamiętam i zaznacz Fullscreean. I tak samo w GTA VC Cwaniak
Notatka została dodana 12.06.2012 16:43. Ostatnia edycja dokonana 12.06.2012 16:43 przez Nostromo:

Podpowiedź być może dobra, wątek dawno umarł, staraj się odpowiadać na aktualne problemy(nie odgrzewamy nieświeżych kotletów).


Sygnatura usunięta z powodu naruszenia regulaminu.

11.06.2012 17:49

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty

« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.