Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Stardock Fences - modyfikacje - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Stardock Fences - modyfikacje (/stardock-fences-modyfikacje-9968-t)



Stardock Fences - modyfikacje - worekowsa - 30.09.2010 17:36

Stardock Fences - ciekawa aplikacja dzięki której na naszych pulpitach tworzyć możemy "ramki", do których wrzucać możemy skróty, foldery, czy najczęściej używane pliki.

Czy spotkaliście się z jej modyfikacjami? Chodzi mi o różne kształty ramek, style i tym podobne.

Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Stardock Fences - modyfikacje - SouL_666 - 24.10.2010 12:02

Ja używam tego programu i powiem szczerze - nie widziałem jakiejkolwiek modyfikacji.


RE: Stardock Fences - modyfikacje - piterek - 24.10.2010 17:45

(30.09.2010 17:36)worekowsa napisał(a):  Stardock Fences - ciekawa aplikacja dzięki której na naszych pulpitach tworzyć możemy "ramki", do których wrzucać możemy skróty, foldery, czy najczęściej używane pliki.

Czy spotkaliście się z jej modyfikacjami? Chodzi mi o różne kształty ramek, style i tym podobne.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Też kiedyś szukałem i odpuściłem. Chyba nie ma Smutny

Na marginesie super programik.


RE: Stardock Fences - modyfikacje - Nostromo - 24.10.2010 20:50

Nie zrobisz z tym nic więcej niż oferują wersje standard i pro. Rozciąganie ramek, zmiany kolorów itp.

[Obrazek: fen.png]

Więcej możliwości daje Rainmeter, instalujesz dowolne ramki, ustawiasz dowolne kolory i wielkości.