Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja Windows 7 Professional na Lenovo bez OS (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja Windows 7 Professional na Lenovo bez OS (rozwiązany) (/instalacja-windows-7-professional-na-lenovo-bez-os-rozwiazany-9936-t)



Instalacja Windows 7 Professional na Lenovo bez OS (rozwiązany) - marcinekk88 - 29.09.2010 21:44

Witam,

Mam mega problem... Namówiłem brata żeby kupił lapka bez OS bo taniej a ja jako student pobiorę oryginalnego Windows 7 z MSDNAA.
Problem w tym że ustawiłem botowanie z płytki instalacja ruszyła i po tym jak się wybiera język i klika "zainstaluj teraz" wyskakuje taki komunikat:

Brak wymaganego sterownika urządzenia stacji dysków CD\DVD. Jeśli masz dyskietkę, dysk CD, DVD lub dysk Flash USB ze sterownikiem, włóż go teraz.


Laptop to Lenovo B550 (nie G550) proc dual core T4500, 3GB DDR3, dysk 500 GB, GeForce 210M

Bardzo proszę o pomoc


RE: Instalacja Windows 7 Professional na Lenovo bez OS - House - 29.09.2010 21:45

Brak wymaganego sterownika urządzenia stacji dysków CD/DVD (porada)