Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z kompozycją "Hyperdesk" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z kompozycją "Hyperdesk" (/problem-z-kompozycja-hyperdesk-9856-t)



Problem z kompozycją "Hyperdesk" - Felipe - 27.09.2010 17:59

Witam
Mam problem z kompozycją "Hyperdesk Darkmatter Subspace" a dokładnie z całkowitym odinstalowaniem jej. Przed odinstalowaniem klikam na "Restore Windows 7" i dopiero potem usuwam przez "dodaj lub usuń program" i teraz jest taki problem ze wszystko pięknie się usuwa oprócz tła ekranu logowania. Jak zmieniam na domyślą kompozycje Windows 7 to jest dobrze tło ekranu logowania zmienia się na domyślny, ale jak chce ustawić innym niż domyślny to znowu system przestawia mi na taki jak był w kompozycji. POMOCY


RE: Problem z kompozycją "Hyperdesk" - stingear - 27.09.2010 18:18

Ustaw normalne i spróbuj zmienić tło ekranu logowanie przez tą aplikację: EkranLogowania.exe.


RE: Problem z kompozycją "Hyperdesk" - Felipe - 27.09.2010 18:50

Mógłbyś mi powiedzieć gdzie to mogę znaleźć, bo szukam i nigdzie nie widzę tej aplikacji.


RE: Problem z kompozycją "Hyperdesk" - War_3_ - 27.09.2010 18:56

Kliknij na pogrubionym tekście w poście kolegi Stingear.


RE: Problem z kompozycją "Hyperdesk" - Felipe - 27.09.2010 19:53

Sorry, jakoś nie pomyślałem że jak jest pogrubione to kliknąć tam Zacieszacz Ok jest już jak powinno być i nie wskakuje ten ekran logowania z tej kompozycji. Dzięki za pomoc.