Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? (rozwiązany) (/zapomnialem-hasla-jak-je-odzyskac-rozwiazany-9855-t)



Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? (rozwiązany) - robert106 - 27.09.2010 17:40

Jak w temacie, kupiłem niedawno laptopa i ma Windows 7 i wpisałem hasło na początek, no i chyba pomyliłem jakąś literke, bo po wyłączeniu nie mogę go już uruchomić, czy można to jakoś naprawić? Pozdrawiam


RE: Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? - DamiaX - 27.09.2010 17:45

Wejdź przez tryb awaryjny i usuń hasło.


RE: Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? - bodziulla - 27.09.2010 17:47

Hej.
Podaję link co i jak masz zrobić:
http://www.tricks.com.pl/lamanie-zerowanie-hasla-windows/

Chciałem tłumaczyć, ale już jest na sieci co i jak masz zrobićCwaniak
Pzdr


RE: Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? - robert106 - 27.09.2010 18:22

Oki, dzięki jutro sprawdze bo musze gdzieś to zgrać (tylko są tam dwa pliki na CD, czy to ważne który), aha mam to nagrać jako obraz (w Nero), a nie tak jak normalnie nagrywa się pliki?
A co do trybu awaryjnego to też trzeba znać hasło Uśmiechnięty
Pozdrawiam


RE: Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? - bodziulla - 27.09.2010 19:39

Hej.
No tak masz rację w W7 już nie można sobie w tryb awaryjny wejść i po sprawie. Obojętnie, który pobierasz i wypalasz obraz w nero.
PS. daj znaki co i jak poszło (jak możesz wypal to na cd-rw jak to nie pomoże dam inne oprogramowanie, ale myślę, że tutaj nie będzie problemu bo jest przetestowane przeze mnie ) Cwaniak
Pzdr


RE: Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? - robert106 - 27.09.2010 19:48

OKI. Dzięki, napewno się odezwe. Pozdrówka


RE: Zapomniałem hasła, jak je odzyskać? - robert106 - 28.09.2010 19:33

No i wszystko Oki. Poszło bez problemu, poza tym, że zamieszałem się bo miał dwie partycje i 1 to wolna przestrzeń a dopiero 2 to dysk z systemem, ale dałem rade. Dzięki bodziulla Uśmiechnięty. Pozdrówka