Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Indywidualizacja Autostartu dla poszczególnych profil (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Indywidualizacja Autostartu dla poszczególnych profil (rozwiązany) (/indywidualizacja-autostartu-dla-poszczegolnych-profil-rozwiazany-9802-t)



Indywidualizacja Autostartu dla poszczególnych profil (rozwiązany) - powker1 - 26.09.2010 08:01

Witam. Jakiś czas temu przesiadłem się na win7 (home premium). Nie mogę nigdzie znaleźć opcji dodawania programów do autostartu dla poszczególnych profili. Chodzi mi oto aby pewne programy odpalały się przy zalogowaniu przez jeden profil, a przy drugim już nie (tj. np komunikator i antywirus). Da się to jakoś skonfigurować ?


RE: Indywidualizacja Autostartu dla poszczególnych profil - House - 26.09.2010 09:40

Dodajesz odpowiednie pliki .exe do C:\Users\Dawid\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup


RE: Indywidualizacja Autostartu dla poszczególnych profil - powker1 - 26.09.2010 11:52

W sumie to nie tyle co exe co skróty chyba, ale o tą lokalizację mi chodziło. Dzięki Uśmiechnięty