Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+---- Dział: Poznajmy się (/poznajmy-sie-59-f)
+---- Wątek: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? (/jak-trafiles-las-na-nasze-forum-9778-t)



Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - House - 24.09.2010 21:32

Witam, jak dowiedziałeś/łaś się o Naszym forum Uśmiechnięty Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie Uśmiechnięty


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - LadyInBlue - 24.09.2010 22:11

Wpadłam na adres tego forum gdy szukałam odpowiedzi na pewno nurtujące mnie pytanie. I znalazłam!


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - bodziulla - 24.09.2010 22:15

Hej House.
Ja znalazłem się całkiem przypadkiem na forum. Kiedyś coś tak sobie szukałem od niechcenia. Spodobała mi się szata graficzna forum. Zalogowałem się w zeszłym roku i tak potem zapomniałem. Po jakimś czasie potrzebowałem porady i jakoś ktoś mnie nakierował po licznych postach i udało się moim sposobem. Całkiem przypadkiem komuś pomogłem i po jakimś czasie zobaczyłem, że ma drugą gwiazdkę i dość nawet sporą liczbę "Pomógł". Spodobało mi się, że moja porada komuś jest przydatna i pomyślałem sobie dlaczego nie zostanę tutaj. Jest miło, przyjemnie, kulturalnie i nie ma chamstwa (fajni ludzie co niektórzy znoszący moje kaprysy) i tak jakoś pozostałem. Takie jest moje doświadczenie z Wami.
Pzdr dla wszystkich


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - xardas89 - 24.09.2010 22:15

Google - i wszystko jasne. Cwaniak


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - Portator - 25.09.2010 06:32

Witam. W listopadzie ub. roku, kupiłem Asusa z Win 7 i uznałem, że mądrze będzie mieć wsparcie przy nowym systemie i być w gronie takich samych szczęśliwców.


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - OBCY1910 - 25.09.2010 15:42

Witam ja też przypadkiem znalazłem to forum jak szukałem pomocy , z moją 7 i znalazłem i jestem bardzo zadowolony z tego forum!!.


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - Driver - 25.09.2010 15:56

Problem z modemem Sagem F@st 800-840 i ponad trzy dni szperania w Google u kolegi i w szkolnej bibliotece (są tam komputery Uśmiechnięty). Natknąłem się na to forum. Zarejestrowałem się, spróbowałem i porada okazała się pomocna Uśmiechnięty I tak oto od października (czyli od pierwszej instalacji W7HP) jestem z wami. DZIĘKUJĘ! Uśmiechnięty


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - ihatebuffering - 25.09.2010 17:28

Google. Instalując wersję RC, byłem bardzo zadowolony z systemu. Pomyślałem, że trzeba się o nim dowiedzieć więcej. Jak widać zostałem na dłużej Uśmiechnięty Trudno jest znaleźć w sieci 2 forum, z takim poziomem.


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - DamiaX - 25.09.2010 21:21

Ja trafiłem przez google Uśmiechnięty.
Najpierw wpadłem na forum bo szukałem pomocy a teraz innym pomagam Uśmiechnięty.


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - kact1 - 26.09.2010 11:16

Szukając porady na problem. Oczywiście problem rozwiązany . Dzięki Zadowolony


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - Nostromo - 30.06.2012 15:55

Błąkałem się po necie i przypadkowo wstąpiłem na...Zacieszacz chwilę.


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - peciaq - 30.06.2012 19:24

Problem z komputerem - już 2 lata temu miałem problemy z tym gratem Zadowolony
I też dość długo zabawiłem...


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - GamerPL - 11.01.2015 21:07

w asusie nie czytalo napedu przez co nie moglem skonczyc recovery i tak znalazlem to forum Uśmiechnięty


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - QuadDamage - 07.03.2015 03:28

Jestem od niedawna użytkownikiem Windows 7, wiele opcji jest mi nieznanych (sporo się pozmieniało od czasów XP-ka), szukałem informacji o czymś (już nie pamiętam o czym) i to forum mi pomogło. Postanowiłem więc się zarejestrować, bo widzę że spora baza wiedzy tutaj jest, z której będę czerpał garściami ;] Oczywiście jeśli będę w stanie komuś pomóc z jakimś problemem to chętnie to zrobię.. to działa w obie strony Uśmiechnięty A z Win7 korzystam od jakiś dwóch tygodni, bo wcześniejszy sprzęt po prostu nie dawał rady i tylko bym się denerwował, a nie o to przecież chodzi Cwaniak


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - karoalex67 - 08.04.2016 09:04

Google mnie tu ściągnęło ale jak na razie nie uzyskałem na forum pomocy ani odpowiedzi na moje pytania.
Czy to standard, czy może na forum nie ma już chętnych do pomocy ?


RE: Jak trafiłeś/łaś na Nasze forum? - thermalfake - 09.04.2016 18:06

Ci co siedzą w temacie IT na co dzień mają swoje własne zajęcia i nie zawsze czas aby charytatywnie się udzielać. Niektórzy już z rzadka tu się pojawią, mi też się już nie bardzo chce klepać w klawiaturę bo mało kto to docenia.
Już nie mówiąc o tym, że nie ma godnych następców.
A tak po prawdzie na wiele kwestii można znaleźć odpowiedź w trymiga przeczesując sieć. Tylko właśnie ludziom nie chce się wysilić i są wygodni.