Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z ikonami w obszarze powiadomień (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z ikonami w obszarze powiadomień (rozwiązany) (/problem-z-ikonami-w-obszarze-powiadomien-rozwiazany-9744-t)



Problem z ikonami w obszarze powiadomień (rozwiązany) - MaFu - 23.09.2010 21:16

Witam, mam problem z ikonami w obszarze powiadomień. 30 min po instalacji Win 7 Ultimate 32 bit, po restarcie, nie pojawiły mi się żadne. Kiedy wchodzę w >Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Ikony obszaru powiadomień< to nie mam tam nic, a w ikonach systemowych mogę zmienić tylko Zegar.

Najchętniej skorzystałbym z rozwiązania innego niż reinstall, a backup'a nie zdążyłem jeszcze zrobić...


RE: Problem z ikonami w obszarze powiadomień - House - 23.09.2010 21:20

Włóż płytę startową i użyj opcji napraw. Daj screena z zakładki start - wpisz - msconfig - uruchamianie . Zobaczymy co poinstalowałeś.


RE: Problem z ikonami w obszarze powiadomień - MaFu - 23.09.2010 22:27

[Obrazek: file.html]

Proszę bardzo... Zacieszacz nic takiego...


RE: Problem z ikonami w obszarze powiadomień - House - 23.09.2010 22:30

Z tego zostaw tylko edimaxa zaznaczonego. Resztę wywal. BO to mocno przy starcie żre wszystkiego. Użyłeś już opcji naprawiania systemu ?


RE: Problem z ikonami w obszarze powiadomień - ihatebuffering - 23.09.2010 22:32

Dla testu odznacz wszystko. Wejdź jeszcze w zakładkę usługi i zaznacz "ukryj wszystkie usługi firmy MS". Pokaż screena.


RE: Problem z ikonami w obszarze powiadomień - MaFu - 23.09.2010 23:13

Screeny sobie oszczędzę (za pozwoleniem Zadowolony ) Niestety żaden ze sposobów nie zadziałał... Nawet naprawa systemu...


RE: Problem z ikonami w obszarze powiadomień - MaFu - 25.09.2010 08:56

Jednak udało mi się... Pobawiłem się funkcjami programu Windows 7 Tool Kit 1.8 no i wszystko śmiga jak należy.

No i oczywiście, dzięki za dobre chęci... Cwaniak