Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
"Upgrade program" jaka wersja (architektura) jest w nowym systemie? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: "Upgrade program" jaka wersja (architektura) jest w nowym systemie? (/upgrade-program-jaka-wersja-architektura-jest-w-nowym-systemie-965-t)



"Upgrade program" jaka wersja (architektura) jest w nowym systemie? - grzehooo - 13.08.2009 07:56

Mój problem jest następujący: kupiłem laptopa z Vistą i mam problem który męczę już pare dni i nie mogę tego rozwikłać.
Chodzi o architekturę uaktualnianego systemu, mam Toshibe z Vista HomePremium 32-bit, a z okazji że mam zainstalowane w laptopie 4GB ram preferowałbym system 64-bitowy i tu pojawia się moje pytanie: jaką archiitekturę zawiera 7 który można dostać jako uaktualnienie(Toshiba Windows® 7 Upgrade Program).

Problem jest o tyle ciekawszy że chciałem już zamówić płytę - wpisałem numer seryjny, zidentyfikował mój komputer, napisał mi :
Cytat:Nasza baza danych określa uaktualnienie do systemu Windows 7 dla komputera SATELLITE A300-210, na którym oryginalnie był zainstalowany system Vista 32bit Home Premium.
daję mu dodaj do koszyka i :
Cytat:Nazwa modelu: SATELLITE A300-210
Wersja systemu operacyjnego: Windows 7 Home Premium 32-bit/64-bit
Język: polski

I która wersja będzie w moim pudełku 32bit czy 64bit, a może 1 płytka z dwoma wersjami?? i czy na tej płytce będzie uaktualnienie (sensu stricto) czy normalna płytka instalacyjna jak dla instalacji czystego Windowsa??

ps. nie wspominam że producent dorzuca swoją płytkę z sterownikami i resztą software'u.
a jeżeli by to kogoś interesowało to upgrade w wersji od toshiby jest "darmowy" Zakłopotany trzeba tylko pokryć koszty kompletowania i wysyłki 29.90 € (tego też szukałem przed zakupem laptopa - dowiedziałem się jak chciałem kupćZadowolony)

z góry dzięki za pomocUśmiechnięty


RE: "Upgrade program" jaka wersja(architektura) jest w nowym systemie ? - Skymad - 13.08.2009 08:02

Pewnie będziesz mógł wybrać - albo 32 albo 64 bit.


RE: "Upgrade program" jaka wersja(architektura) jest w nowym systemie ? - lc0ne - 13.08.2009 08:36

Moim zdaniem będzie to ta wersja, którą posiadasz aktualnie. Czyli wersja systemu + architektura Uśmiechnięty

Jeżeli masz Windows Vista Home Premium 32bit to aktualizacja będzie możliwa do systemu Windows 7 Home Premium 32 bit, jeżeli zaś ktoś posiada Windows Vista Business 64bit to jego aktualizacja będzie możliwa do systemu Windows 7 Professional 64bit...

Jest to tylko moje subiektywne zdanie Cwaniak


RE: "Upgrade program" jaka wersja(architektura) jest w nowym systemie ? - grzehooo - 13.08.2009 08:37

przeszedłem proces rejestracji w tym programie aż do podsumowania zamówienia i nie ma żadnej możliwości wyboru, na podsumowaniu jest to samo - 32bit/64bit