Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć? (/wyswietla-mi-sie-takie-cos-podczas-rozruchu-windowsa-jak-to-wylaczyc-9560-t)



Wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć? - big93 - 18.09.2010 20:26

wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć?


RE: Wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć? - House - 18.09.2010 20:28

Włóż dysk startowy i użyj opcji napraw. Ponadto tak jak dolna opcja wskazuje, przeskanuj pamięci PC (Diagnostyka pamięci systemu Windows)


RE: Wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć? - big93 - 18.09.2010 21:04

Zrobiłem tą Diagnostykę pamięci systemu Windows. Trwała kilka minut ale nie wykryła żadnych błędów. Po włożeniu płytki do napędu wyskakuje auto odtwarzanie i takie coś:


Pamiętam, że gdy robię formata i instaluje win7 to jest wybór 'zainstaluj teraz' lub ' napraw ' . Rozruchu płyty jeszcze przed rozruchem Windowsa nie próbowałem gdyż to zawsze trwa kilka minut zanim pozwoli instalator dokonać mi wyboru 'instaluj' czy 'napraw'


RE: Wyświetla mi się takie coś podczas rozruchu Windowsa, jak to wyłączyć? - House - 18.09.2010 21:08

Ale opcji napraw użyj w menu instalacji z poziomu Biosu.