Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 x64 brak możliwości wysyłania i odbierania plików przez bluetooth - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 x64 brak możliwości wysyłania i odbierania plików przez bluetooth (/windows-7-x64-brak-mozliwosci-wysylania-i-odbierania-plikow-przez-bluetooth-9554-t)



Windows 7 x64 brak możliwości wysyłania i odbierania plików przez bluetooth - adas1 - 18.09.2010 18:26

Witam.
Mój problem polega na tym że nie mogę wysyłać ani odbierać żadnych plików przez bluetooth. Żadne urządzenia nie znajdują kompa(komórka,kino domowe). Bluetooth jest włączony sterowniki aktualizowane. W ustawieniach dźwięku miałem zawsze opcje wysokiej jakości dźwięk bluetooth a teraz tego nie mam mimo że w sterach jest tzn. (menedżer urządzeń)


RE: Windows 7 x64 brak możliwości wysyłania i odbierania plików przez bluetooth - Arbitur - 23.09.2010 08:00

Klikasz w ikonke Bluetooth-a w pasku zadań, z menu wybierasz "Otwórz ustawienia" następnie na karcie "Opcje"--->"Odnajdowanie" zaznacz "Zezwalaj urządzeniom Bluetooth na odnajdowanie tego komputera".
Poniżej w "Połączenia" zaznacz jeżeli nie jest zaznaczone "Zezwalaj urządzeniom Bluetooth na łączenie się z tym komputerem.