Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zmiana języka z j. angielskiego na polski (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zmiana języka z j. angielskiego na polski (rozwiązany) (/zmiana-jezyka-z-j-angielskiego-na-polski-rozwiazany-9473-t)



Zmiana języka z j. angielskiego na polski (rozwiązany) - Klusken - 16.09.2010 15:06

Witam mam Windows 7 Home premium ( laptop ) kupiłem go zagranicą i teraz mam problem z językiem aktualnie mam angielski a chcę polski.
Znalazłem poradnik, pobrałem plik o nazwie "lp", uruchomiłem i wpisałem
DISM /Online /add-package /packagepath:C\users\tu wpisalem nazwe uzytkownika\desktop
i wystąpił mi błąd

an error occurred trying to open -c\users\marcin\desktop
error 3
this system cannot find the path specified
the DISM log file can be found at C:\windows\logs\dism\dism.log

C:\windows\system32>dism /Online /add-package /packagepath:C\Users\Marcin\Desktop
I nie wiem co zrobić ... proszę o pomoc
jak coś mogę wrzucić screeny

Jak zły dział to sory.


RE: Zmiana języka - Abo1990 - 16.09.2010 15:20

Wejdź w centrum aktualizacji ( w panelu sterowania )
Wybierz aktualizacje niestandardowe, i tam pokaże się lista języków możliwych do pobrania w tym POLSKI.
~~~~~~~~~~


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - dziki314 - 16.09.2010 16:59

Vistalizator. Cwaniak


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - ihatebuffering - 16.09.2010 17:23

(16.09.2010 15:20)Abo1990 napisał(a):  Wejdź w centrum aktualizacji ( w panelu sterowania )
Wybierz aktualizacje niestandardowe, i tam pokaże się lista języków możliwych do pobrania w tym POLSKI.
~~~~~~~~~~

W Home Premium jest to niedostępne.

Przeczytaj ten wątek:

Spolszczenie systemu Windows 7 (tutorial)


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - Klusken - 16.09.2010 18:44

Właśnie korzystałem z tego poradnika i wyskakuje mi taki błąd.
dziki nie ma tam języka polskiego
Czekam dalej na pomoc


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - dziki314 - 16.09.2010 20:00

Trochę wysiłku kolego wskazujesz jaką masz wersie systemu bo nie wiem for 32-bit Windows 7 RTM (without a SP)
for 64-bit Windows 7 RTM (without a SP.)

Musisz najpierw pobrać program i wskazać plik ten który pobrałeś.

Vistalizator.
Na górze masz nazwę Download obok niego masz link do pobrania Vistalizator v2.40, zainstaluj go i wtedy wskaż dany plik.


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - ihatebuffering - 16.09.2010 20:50

Przed tą operacją polecam stworzyć punkt przywracania systemu. Było na tym forum kilka wątków, że Vistualizator stwarzał problemy.

Jeśli chodzi o te błędy. Czy plik rozpakowałeś po skopiowaniu na pulpit ?


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - Klusken - 16.09.2010 20:59

dziki no faktycznie za szybko się poddałem.

ihate nie rozpakowywałem.


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - ihatebuffering - 16.09.2010 21:12

Właśnie dlatego masz komunikat o braku tego pliku. Musisz go rozpakować. Jeśli do jakiegoś folderu, to podajesz w ścieżce ...pulpit/nazwa folderu.


RE: Zmiana języka z j. angielskiego na polski - Klusken - 16.09.2010 21:20

Już mi się udało przez program Vistalizator
Wielkie dzięki za pomoc.