Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi (/odjecie-kilka-gigabajtow-z-jednego-dysku-i-przerzucenie-na-drugi-9341-t)

Strony: 1 2


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - ihatebuffering - 13.09.2010 18:34

W menu start wpisz "partycja", potem wejdź. Na 90% partycja "zgubiła" tylko literkę i ścieżkę. Dlatego jest niewidoczna w Komputerze. Jeśli tam będzie, to PPM na tej partycji (zajętym miejscu), zmień literę... przypisz partycji, jakąś nie używaną literę.


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - big93 - 13.09.2010 18:34

Odinstalowałem już całkowicie i uruchomiłem kompa od nowa i nadal nie ma tego dysku D. Włączyłem przywracanie systemu i zatrzymałem się na tym, co dalej?

http://img408.imageshack.us/img408/4268/przywracaniesystemu1.png


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - dziki314 - 13.09.2010 18:35

Zobacz tym programem EASEUS Partition Master 5.0.1 Professional Edition.


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - big93 - 13.09.2010 18:38

I link dla ihatebuffering, zrobiłem jak kazałeś i na tym się zatrzymałem:

http://img443.imageshack.us/img443/1241/partycja.png


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - ihatebuffering - 13.09.2010 18:40

Zamknij wszystkie te okienka z zarządzania. Następnie otwórz jeszcze raz. Zrób to samo co pisałem wyżej z tą literką.


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - big93 - 13.09.2010 18:45

Z wielką ochotą zrobię to z tą literką jeśli tylko nie wyskoczy mi znowu ten błąd. Włączyłem od nowa, odświeżyłem a nawet kompa od nowa uruchomiłem i nadal to wyskakuje.


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - House - 13.09.2010 18:49

Jeśli po poradzie Ihate problem powróci zastosuj się do mojej.Nie można przewidzieć czy na 100% nie wyskoczy CI ponownie komunikat. Każda metoda jest bezpieczna (Nasze sposoby) - nie spowodują żadnych awarii nowych.


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - ihatebuffering - 13.09.2010 18:51

A więc przywróć ten system. Pisałeś co dalej. Widać tam punkt przywracania, utworzony przed instalacją tego programu. Zaznaczasz go i klikasz Dalej. Potem system już sam się przywróci i uruchomi ponownie.


RE: Odjęcie kilka gigabajtów z jednego dysku i przerzucenie na drugi - big93 - 13.09.2010 19:08

Zrobiłem wszystko jak kazaliście a i tak nie mogę zrobić żeby ten dysk d był widoczny. Przeczytałem o takim programie testdisk i tam w nim popatrze
No nic, poszperałem i niestety nic nie znalazłem. Używaliście może tego programu już?
Jak zrobie formata to ten dysk d wróci po formacie do mojego komputera?